@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 sty 2011, 16:24

@gniecha, podziwiam, że wytrzymałaś
Nic strasznego bo robię to od około 3 lat regularnie na początku myślalam ,że umrę teraz poprostu trochę boli .
Umarłabym ze strachu a pozniej z bolu :ico_oczko:
Ja na początku też się bałam a przy depilacji dziś nawet skurczu nie miałam a lekkie obawy miałam ,ale organizm chyba jest przyzwyczajony
jak juz mi bedzie wolno. Pewnie jakies pol roku po porodzie.
Tego nie można robić również kiedy się karmi więc ja sobie mam zamiar zrobić po tym okresie chciałam wcześniej już nawet się finansowo przygotowałam tylko dowiedziałam się ,że jestem w ciąży i super co się odwlecze to nie uciecze o :-D

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 sty 2011, 16:44

@gniecha, aha w takim razie po karmieniu od razu ruszam :-D tez sie czailam dlugo, a potem juz chcielismy dziecko takze wiedzialam, ze nie moge :ico_oczko:

JoannaS, laserowa depilacja okolic bikini :ico_oczko: nie wiem czy to ma jakas inna bardziej fachowa nazwe....

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 sty 2011, 16:50

askra, i to 1 raz wystarczy zrobic i ma sie spokoj na jakis czas czy na całe życie ?

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 sty 2011, 16:58

dluuugi watek o depilacji laserowej jest tu: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=6182

ale tak w skrocie z tego co sie orientowalam. W zaleznosci od ilosci i koloru wlosow robi sie od 3 do 6 (ale 6 to juz ekstremalnie) zabiegow co ok 6-8 tyg - to tez roznie bywa. Sredni koszt usuniecia wlosow w okolicach bikini to 1200 zl, ale wiadomo, ze to plynna cena. No i z odrastaniem tez bywa roznie...Zdarza sie, ze niektorym kobietom (tym z sklonnosciami do nadmiernego owlosienia) odrastaja po kilku latach. Srednio kosmetyczki mowia o 10 latach calkowitego spokoju.
Sporo moich kolezanek juz sobie robilo i bardzo sobie chwala, troszke szczypie, nie mozna sie opalac i trzeba pilnowac zeby nie podraznic skory, ale efekt jest. Cena zwraca sie, bo i tak i tak sie depilujesz, a tak to masz z glowy. No ale...oczywiscie jest tez szereg przeciwwskazan.
Poczytaj watek, ciekawe rzeczy tam dziewczyny pisza.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 sty 2011, 17:02

Super dzieki za link.
Już tam ide czytać ;-)

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

25 sty 2011, 14:06

Dzień doberek ;) ja wam powiem że mi cięzko się depilować na oko i muszę się przy tym na wiginać.. ;) najgorsze że już na drugi dzień te włoski odrastają ;(
Obrazek

kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

02 maja 2011, 18:11

Witam!
Ja robię to za pomocą maszynki i lusterka. Ostatnio stwierdziłam, że mam za małą wanne bo aby się dokładnie ogolić muszę szeroko ukucnąć w lusterkiem w kroczu i chyba się w tej pozycji nie za bardzo już mieszczę, brzuch co prawda mam juz ogromniasty :ico_szoking: ( 27 maja poród) Próbowałam też to zrobić depilatorem- skończyło sie łzami więc nie polecam.
W ciązy przez hormony nasze włosy szybciej rosną z tąd też u Was częste poprawki lub częste a nawet codzienne golenie (też tak robię) dlatego po ciąży, zamierzam kilka razy udać się do kosmetyczki na pełną depilacje tego miejsca, aby osłabic troche odrost i samego włosa.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 maja 2011, 18:17

ja używam kremu do depilacji, smaruję na czuja, później ściągam szpatułką i jak czuję jeszcze gdzieś włoski to poprawiam maszynką, po kremie włoski są jakby ciut słabsze i te odrastające nie kłują, bo nie są ścięte jak w przypadku maszynki

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: depilacja

12 kwie 2015, 16:59

a bylas w glamour jak to wyglada i jak dlugo trwaja nogi i bikini ? ja chcialabym sie wybrac do http://www.vici.clinic/ i zastanawiam sie czy bedzie to trwalo godzine czy moze dluzej wie ktos cos ?

malinowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:37

Re: depilacja

13 kwie 2015, 12:47

ja początkowo chodziłam do kosmetyczki na depilacje woskiem i bikini i nóg. W szóstym miesiącu nie dawałam rady, jakoś wrażliwsza się zrobiłam i zamiast na wosk sama się goliłam maszynką. Używałam swojego płynu do higieny intymnej Lacibios Femina do depilacji, nie miałam podrażnień ani pieczenia i przede wszystkim nie bolało. Ostatni miesiąc w sumie ogoliłam się przed samym porodem z pomocą męża....heheh bo tak naprawę już nic nie widziałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość