Przylaszczka8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2015, 12:20

Jake upięcia na wesela?

15 kwie 2015, 12:30

Cześć wszystkim! Idę na wesele na początku czerwca i zastanawiam się nad upięciem włosów. Od dłuższego czasu chodziłam po prostu w rozpuszczonych włosach - prostowanych lub delikatnie podkręconych lokówką, ew. z jakąś ozdobną spinką lub opaską; ale ostatnio żałowałam, by było mi bardzo gorąco, a włosy mam już na tyle długie, że przeszkadzały w dynamicznych akrobacjach na parkiecie :D
Dlatego tym razem postanowiłam pomyśleć o spięciu. I szukam inspiracji i dobrych/sprawdzonych salonów, bo boję się sztucznej, natapirowanej, nażelowanej, nabrokatowanej (i tak w nieskończoność :D ) kompozycji na głowie.
Chciałabym coś delikatnego, naturalnego, dziewczęcego.
Znalazłam w internecie salon CosmoCenter, który robi takie ładne: https://www.facebook.com/cosmocenterbea ... =3&theater <3
ale jestem z Krakowa i jechać specjalnie do Gliwic...
Polecicie jakiegoś małopolskiego fryzjera? Przyjmę też zdjęcia fryzur "na wzór" :)

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Jake upięcia na wesela?

16 kwie 2015, 15:45

ja jestem jednak za naturalnym wyglądem. Nigdy nie lubiłam tych sztucznych, postarzających koków. Ale może jakiś elegancki kucyk? :)

konewap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2015, 20:36

Re: Jake upięcia na wesela?

17 kwie 2015, 00:38

Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Jake upięcia na wesela?

27 kwie 2015, 19:30

Uważam, że najlepiej jest wybierać fryzury, które wyglądają jak najbardziej naturalnie. Gdybym miała wybierać, zdecydowałabym się na delikatne spięcie włosów i lekki nieład, bo idealnie wygładzone włosy i ciasne spięcia wyglądają strasznie głupio. Poza tym lubię jak luźne pasma zakrywają uszy i delikatnie opadają na policzki. Polecam zatem takie upięcia

Obrazek

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Jake upięcia na wesela?

30 kwie 2015, 13:13

mi osobiście podobają się upięcia do góry, są one wygodne i nie przeszkadzają jak się spocisz,nie jest gorąco.. w takim upięciu zawsze wygląda się elegancko...

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Jake upięcia na wesela?

22 paź 2015, 16:56

A jaki makijaż na wesele?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jake upięcia na wesela?

22 paź 2015, 16:59

To zależy czy wesele jest twoje czy będziesz na nim gościem. Ja bym w jednym i drugim przypadku postawiła na pastelowe kolory jednakże w innym odcieniu, mniej lub bardziej intensywnym. Makijaz na wesele nie powinien byc jakoś szczególnie rażący. Warto wykonać konturowanie twarzy z pomocą pędzli do makijażu np Nanshy z puderka http://puderek.com.pl/67_nanshy Dzięki konturowaniu twarz wygląda na ładniejszą i smuklejszą :) Co do upięć to ja preferuję koczki lub fale.

maria81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2015, 21:09

Re: Jake upięcia na wesela?

22 paź 2015, 21:21

Mnie podobają się spięte fryzury, koki, poza tym taka fryzura jest mega wygodna więc w sam raz na weselowanie :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jake upięcia na wesela?

27 paź 2015, 16:21

Mi także podobają się warkocze. Do tego koki.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości