Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Jak się nie naciąć - kupno samochodu

25 mar 2015, 19:59

No własnie, jak? Bedę kupowała samochód z komisu, nie wiem na co zwracać uwagę. Jak uważać na tzw. mirków motoryzacyjnych?

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

27 mar 2015, 09:56

Może na ranking najbardziej niezawodnych samochodów. Tutaj masz http://mototarget.pl/news,lexus_najbard ... 19305.html listę marek wg. najmniejszej niezawodności. Zobacz które marki są najmniej problemowe.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

28 mar 2015, 22:13

Najlepiej kupować z kimś, kto się na tym zna.

Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

31 mar 2015, 20:35

Bo chodzi o to, że ja chcę kupić w komisie samochód, a wiadomo mirków motoryzacyjnych mamy od groma. Kurczę nie mam nikoog zaufanego z kim mogłabym pojechać na "oględziny".

oeautogoplus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2015, 22:55

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

04 kwie 2015, 22:59

Witam serdecznie! Nie każdy ma możliwość skorzystania z kogoś, kto naprawdę zna się na samochodach. Właśnie dlatego po to powstała usługa mobilnego doradcy motoryzacyjnego AutoGo+, który swoją wiedzą i doświadczeniem służy pomocą każdemu, kto potrzebuje merytorycznego wsparcia przy zakupie samochodu. Tym bardziej, że usługę można zlecić zdalnie - wówczas nasz doradca uda się na oględziny auta samodzielnie, a Klient otrzyma po tym szczegółowy raport dotyczący oferty sprzedaży auta. Serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową po szczegóły tej oferty: autogoplus.pl/mobilny-doradca-motoryzacyjny

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert AutoGO+

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

21 kwie 2015, 12:53

Wydaje mi się, że reguły nie ma i nawet na samochód z salonu można kupić i się " dać zrobić w bambuka" Słyszeliście o tej aferze jednej marki, która sprzedała samochód jako nowy model z salony- zespawanu przez środek. Wpadka wyszła na jaw przy jakieś drobnej kolizji! Ja mam za sobą złomowanie samochodu Bytom i może na jakiś czas przerzucę się na środek transportu miejskiego :-)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

07 lut 2016, 03:41

Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Chciałam kupić samochód i brat doradził mi pożyczkę na Hondę http://www.rl.com.pl/hondarata Sama bym na to nie wpadła. Może podpytaj jakiegoś mężczyznę?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

09 lut 2016, 10:59

Tylko, że nowe auto bardzo szybko traci na wartości. Moim zdaniem lepiej już spędzić trochę więcej czasu na poszukiwaniach używanego, które będzie w dobrym stanie.

KocicaMacica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2016, 09:30

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

11 lut 2016, 10:15

teraz wynajem jest na topie. Korzyści to między innymi, brak utraty wartości, brak odsetek za leasing czy kredyt, brak kosztów ubezpieczenia, przeglądów serwisów zmiany opon itd. Płacisz jedną stałą stawkę i niczym się nie przejmujesz. A w razie awarii jeszcze przysługuje Ci auto zastępcze. Warto zgłębić temat. http://www.ckcorp.pl/ :ico_kawusia:

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jak się nie naciąć - kupno samochodu

17 lut 2016, 13:10

Ja zawsze kupuję samochody z pomocą wujka, który ma ogromną wiedzę na ich temat i zawsze wszystko dokładnie sprawdza. Ostatnio przeglądałam amerykańskie samochody i kusi mnie zakup jednego z nich. Wujek już się zadeklarował, że pojedzie ze mną obejrzeć samochód :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość