Awatar użytkownika
Nemeris
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2015, 23:12

Re: strach przed stomatologiem

24 kwie 2015, 00:02

Mój mężczyzna ma uraz po tym jak dentystka upuściła mu na język igłę. Wyobrażacie sobie co by było jakby wleciała mu do gardła? Miał strasznego pecha, że trafił na tę kobietę, na wcześniejszej wizycie upuściła jakąś inną rzecz. Myślę, że nie powinna leczyć ludzi, bo jest nieodpowiedzialną fajtłapą i robi tyły swojemu zawodowi.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: strach przed stomatologiem

27 kwie 2015, 17:30

hihi faceci to chyba tak maja, ze maja wielki strach i stres przed stomatologiem i maja rozne przygody u nich:D Moj facet miau pare lat temu zdejmowany kamien - tak mu jakos pani stomatolog porozwalala dziasla, ze mu krew sie lala cala dobe! Od tej pory miau uraz do dentystow = nie chodzil. Wygnalam go ostatnio - nie chcial isc, bo sie bal jak cholera, ale dalam mu Forstres i obiecalam inna nagrode jak bedzie dzielny:> no i jakos to przezyl:P

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: strach przed stomatologiem

02 cze 2015, 09:49

Jak miałaś z tym problemy w dzieciństwie to na starość też będziesz mieć. Tak to działa :)

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: strach przed stomatologiem

06 cze 2015, 11:27

Mój maż ma taki uraz do dentysty z dzieciństwa, że jak ma iść na wizytę to panikuje juz tydzień wcześniej. Nie do zniesienia jest przez te parę dni. Daję mu wtedy Forstres na uspokojenie i dzielnie znosi wizytę :P naprawdę gorzej z nim niż z dzieckiem.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: strach przed stomatologiem

09 cze 2018, 21:23

Grunt to znaleźć fajnego stomatologa. Dobrego fachowca i w dodatku takiego, który nie wystraszy pacjenta...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość