Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Już wiosna w ogrodzie

11 lut 2008, 12:10

W moim ogrodzie już tulipany, hortensje puściły listki, róże też :ico_szoking: wiele kwiatów i roślin myśli że już wiosna - boje się że przyjdą mrozy :ico_noniewiem: i wszystko się zmarnuje. Czy w waszych ogrodach też tak jest ?

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

11 lut 2008, 19:26

No ja mam ogródek, zajmuje się tym z tata:P. Ale nic nie puszcza listków, żadne kwiaty.
Na pewno masz wczesne kwiaty. No byc może, może się stac jak mówisz, bo wątpie, że już od dziś będzie ocieplenie do wiosny. Co poniektóre roślinki mogą się zmarnować, ale nie życze tego, bo to takie piękne:P

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2009, 22:28

jak tam wiosna 2009 w waszych ogrodkach?
u mnie juz pelna para :ico_brawa_01: zeszly mi godecje wielokwiatowe, groszek pachnacy, maciejka,szczaw,salata,aksamitka i jeszcze wiele innych kwiatow :ico_brawa_01:
pieknie kwitna zonkile :ico_haha_01: i truskawki :ico_brawa_01: a maliny wypuscily nowe pedy i maja piekne zielone listki :ico_brawa_01: czekam jeszcze na rzodkiewke
w tym roku zaczynam eksperymentowac z warzywkami (marchewka, cebulka, por, buraczki) przyznam sie ze pierwszy raz je sadze :ico_wstydzioch: bo od niedawna mam skrawek ziemi w ogrodku wygospodarowany w tym celu

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 kwie 2009, 06:59

MONIKAB fr, marcheweczka i buraki- mniam uwielbiam, zawsze z mamą sadziłyśmy nasionka i razem pikowałyśmy sadzonki w nowe miejsca a jaka radocha była z rzoodkiewkami, smakowały niesamowicie jak sie o nie samemu dbało
ech... gdybym znów miała ogródek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2009, 22:53

MONIKAB fr, - napewno dasz rade czekam na opisy w postepach z warzywnikiem a ja w tym roku na poletku warzywnym zasiałam tylko bób, szczypiorek i groszek i zostawiłam miejsce na pomidorki koktajlowe :-)
Co do kwiatów to juz do tego co miałam w tym roku dosadziłam serduszko okazałe w białym kolorze, nasturcje bulwiastą, sasanki, mase bratków :-) a posiałam pachnący groszek, powój i maciejke :-)
Och jak fajnie że słonko dopisuje i można posiedzieć na działeczce :-)

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Już wiosna w ogrodzie

25 kwie 2015, 19:48

W moim ogrodzie też kwiatki kwitną:) Wiosna na całego :) Brzoza puszcza listki, fortycja kwitnie :) Potrzebne jest mi oświetlenie ogrodowe, zastanawiam się czy kupić pochodnie, przeglądałam dzisiaj ten poradnik http://www.obi.pl/pl/guides/garden-and- ... index.html W nim je zobaczyłam, taka pochodnia musi wyglądać magicznie, macie może takie? I jeszcze latarenki mi się spodobały :-)

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Już wiosna w ogrodzie

26 kwie 2015, 02:58

A u nas wokół domu kończą się prace z zakładaniem ogrodu wg projektu ogrodu nad którym siedzieliśmy od stycznia. Wreszcie będą drzewa dopasowane do miejsca i gleby, będzie miejsce na grill i na zabawę dla dzieci. No i moje wymarzone nawadnianie. Nie będę biegać co dzień i podlewać trawy i krzewów.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2015, 11:15 przez leguminka, łącznie zmieniany 1 raz.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Już wiosna w ogrodzie

14 maja 2015, 11:39

Truskawki i maliny <3 nie mogę się doczekać!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość