Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

22 kwie 2010, 10:19

mnie nie raz korciło ale na tym się skończyło, chciałabym wiedzieć kilka rzeczy ale co jakby okazało się, że to co usłyszę mi się nie spodoba :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 kwie 2010, 10:37

ja byłam jak miałam 18lat i powiem ze juz od roku korci mnie isc jeszcze raz i sie boje wtedy mialam wiecej odwagi.

11gogolinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2012, 04:48

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

06 cze 2013, 13:11

Ja korzystałam już nie raz. Muszę powiedzieć, że różne uczucia i doświadczenia przeżyłam. Najbardziej przeżyłam bezpośredni kontakt z wróżką w telewizji. Wczoraj jednak znalazłam tą stronę http://astrokamera.pl/ i zaryzykowałam porozmawiać na żywo. Wiecie co? Zaskoczenie! Jeszcze tak spokojnie, luźno rozmowy chyba z nikim nie prowadziłam. Bardzo, ale to bardzo mi pomogło takie wywnętrzenie. Niekiedy człowiek musi się otworzyć a nie ma do kogo. Wczoraj mi się to udało. Otrzymałam do tego kilka dobrych rad i uwierzcie mi, dostałam takiego kopa pozytywnego nastawienia, że z chęcią zabrałam się do pracy na którą już nie mogłam spojrzeć!
Kto szuka pomocy duchowej, to polecam!
Mając świadomość, że rozmaiamy i widzimy się jest dużo łatwiej, a przy tym pewność że nikt inny mnie nie słyszy ani po głosie nie rozpozna, albo z faktami skojarzy! Bardzo mi przypadł do gustu ten portal.
PS
Przypuszczam, że jeszcze mało znany, gdyż dowiedziałam się, że jeżeli oglądalność będzie większa to i obsada będzie też dużo większa. To te same wróżki i wróżbici co w telewizji!

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

18 lis 2014, 15:02

Nigdy jeszcze nie byłam u wróżki, ale widzę, że trochę osób chodzi... Choć często się z tym kryją. Ostatnio przypadkiem dowiedziałam się, że mój tato był u jasnowidza Marka Szwedowskiego kilka razy, nigdy bym nie pomyślała! Umawiają się zawsze w jego mieszkaniu na warszawskiej Pradze. tato przyznał się, że jakaś taka aura bije od tego Pana i dzięki niemu podejmuje trafne decyzje biznesowe. W sumie już dawno nie było tak dobrze, jak jest teraz..

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

24 kwie 2015, 22:41

Ja nie byłam.

Francesca
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2015, 13:11

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

27 kwie 2015, 13:27

Byłam, traktowałam jak zabawę. Nic się nie sprawdziło. Myślę, że czasem ktoś może mieć jakiś dar, ale to rzadkość, zdecydowana większość to oszuści.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

27 kwie 2015, 14:45

ja osobiście nie, ale koleżanka korzystała i wszystko co jej przepowiedziała się sprawdziło...

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

15 wrz 2015, 11:47

Nigdy nie korzystałam. Za to moja mama była kiedys u wróżki i wszystko co jej powiedziała się sprawdziło. Mam też znajomą, która stawia tarota od czasu do czasu. Sama raczej nie mam odwagi korzystać z takich rzeczy. Ostatnio trafiłam na www.mediumo.pl/film/wrozkaoriana - można skorzystać z darmowej wróżby. Niby mnie to kusi ale jakos nie mam odwagi. Może kiedys skorzystam bo oferta jest bardzo ciekawa a wrózki prawdziwe. Nie ma połączeń premium więc nie trzeba się bać o gigantyczne rachunki.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

05 paź 2015, 09:30

wróżki to oszustwo i tyle.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Korzystałyście kiedyś z porad wrózki?

15 paź 2015, 13:52

nigdy w życiu i nie zamierzam:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość