Przylaszczka8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2015, 12:20

Odchudzanie z dietetykiem śląsk

14 maja 2015, 00:21

Hej, jakoś nie mogę dojść do swojej stałej/dobrej wagi po zimie i pomyślałam, żeby w końcu iść do dietetyka – niech mnie dokładnie przeanalizuje, dobierze odpowiednią dietę. Bo sama to sobie mogę… Myślałam o CosmoCenter http://naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=77 , ale czekam na wasze opinie i porady!

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Odchudzanie z dietetykiem śląsk

14 maja 2015, 08:45

Niestety nie znam. Byłaś już może na pierwszej wizycie? Zapisał Ci jakieś suplementy na odchudzanie czy tylko dietą ma zamiar doprowadzić twoją wagę i sylwetkę do pionu?

Awatar użytkownika
martyja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:37

Re: Odchudzanie z dietetykiem śląsk

25 maja 2015, 18:54

też jestem za specjalistą:) sama próbowałam na własną rękę i nie szło mi to wcale, sięgnęłam nawet dalej niż po dietetyka, zapisałam się do psychodietetyka, pani Moniki Kurdej, osobom z Warszawy polecam serdecznie:) na prawdę widoczne rezultaty:)

Awatar użytkownika
martyja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:37

Re: Odchudzanie z dietetykiem śląsk

08 cze 2015, 16:30

dokładnie, też dobry pomysł, zależy co komu pasuje, ja nie biegam na szczęście kilka razy w tyg, ale faktycznie, jak zdarzają się takie chwile załamania, to zawsze mogę zadzwonić do p. Moniki i uzyskać poradę i wsparcie, to w sumie zależy od charakteru, ale mnie bardzo pomagają takie zajęcia motywujące:)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość