infograf
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:45

Re: Kino nie tlyko w multiplexach

24 maja 2015, 18:53

potwierdzam. Wybrałam się przed weekendem do niewielkiego kina na film o uprawie winogron czy coś w tym stylu. mimo, że dialogi nie powalały to widoki i klimat niezapomniany. Dodatkowo był dosłownie kilka osób na sali tak ,że człowiek czuł się jakby tam był. Pewnie z wspomnianym wyżej irańskim filmie będzie podobnie :) Zdecydownie wole takie cos , niż popcorn na podłodzę, reklamy trwające 30 minut i tlumy dzieciaków.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Kino nie tlyko w multiplexach

25 maja 2015, 11:54

Mają ciekawszy repertuar czasami to jest największy plus. Gdyby nie takie kina nie oglądałabym pewnie filmów Almodowara, Zwiagincewa i wielu innych mnie komercyjnych twórców. Wspomniane Taxi Teheran obejrzałam w weekend, zupełnie inny film od tego co widziałam do tej pory. Mimo, że cała akcja toczy się w samochodzie, dzieje się sporo. Nie wiedziałam, że Irańczycy mają takie dobre poczucie humory, momentami jest przezabawnie.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Kino nie tlyko w multiplexach

28 maja 2015, 12:06

Wypatrzyłam seans w ten piątek Taxi. Widziałam też na mieście kobiete z przyponką z różą i logo filmu - fajne to.

lolo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2015, 12:36

Re: Kino nie tlyko w multiplexach

03 cze 2015, 12:47

Kina bardziej kameralne odpowiadają mi, nikt nie rozmawia, nie rzuca się popcornem, spokojniej się ogląda film.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość