olcia85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2014, 14:01

Re: gdzie pizza w Poznaniu

31 maja 2014, 14:07

Widzę, że nie tylko ja jestem wielbicielką pizzy z Piatto Bianco. Fajnie, że lokal stawia na wysoką jakość pizzy, dlatego jest taka smaczna. Wygląd lokalu nadaje fajny, klimatyczny nastrój. Moja i mojego chłopaka ulubiona restauracja. Aż chce się tam przebywać :)

KateMate21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30

Szybka pizza

28 maja 2015, 11:36

Ja najbardziej lubię Szybką Pizzę. Szczególnie La Mafię. Szybka realizacja, świetna jakość, miła obsługa..no i nie drogo:)

komiksa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2014, 18:11

Re: gdzie pizza w Poznaniu

28 maja 2015, 13:14

taWłoska na marcelińskiej (Grunwald) jest świetna. Bar a Boo na Taczaka i przy starym rynku od strony frontu ratusza jak się idzie taką uliczką to jest jedna włoska pizzeria z takimi stolikami i siedzeniami z http://curver-lifestyle.pl - można zauważyć jak się idzie.

Jowita7778

Re: gdzie pizza w Poznaniu

11 cze 2015, 13:14

Ja tez zawsze jem w Szybkiej Pizzy. Próbowałam tych niby włoskich pizzerii, które pootwierały się teraz w całym Poznaniu, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Wolę włoską z szybkiej pizzy:P

Jolandaa

Re: gdzie pizza w Poznaniu

08 lip 2015, 12:28

Też jadłam w tej szybkiej Pizzy i mogę polecić, krótko się czeka na zamówienie i idzie się porządnie najeść :D

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: gdzie pizza w Poznaniu

07 sie 2015, 14:58

Bardzo dobrą pizze w Poznaniu dostaniecie w http://www.pizza-alcapone.pl/restauracj ... one-poznan. Pizza zawsze jest zrobiona ze świeżych produktów, obsługa jest bardzo miła i uczynna. Ich ciasto jest po prostu genialne i nigdzie wcześniej nie jadłem tak dobrego ciasta.

oleg

Re: gdzie pizza w Poznaniu

25 sie 2015, 08:13

[quote="Jolandaa"]Też jadłam w tej szybkiej Pizzy i mogę polecić, krótko się czeka na zamówienie i idzie się porządnie najeść :D[/quote]
Zgadzam się. Szybka Pizza to najlepsze tego typu miejsce w Poznaniu! Duży wybór dań, miła obsługa, szybka dostawa.

Matylda77

Re: gdzie pizza w Poznaniu

26 lis 2015, 17:36

Smaczna pizza w dobrej cenie to niewątpliwie restauracja Szybka Pizza. Ich pizze mają bardzo dobre
ciasto, świeże dodatki i ciągnący się ser. Fajny i przytulny lokal w którym na spokojnie można
skonsumować zamówione danie. Ale można też zamówić do domu i to nawet w późnych godzinach
nocnych. Polecam!

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: gdzie pizza w Poznaniu

18 kwie 2019, 13:17

Pochwalę Maxipizza w Poznaniu na Winogradach. Warto u nich zamówić z dostawą bo faktycznie są w stanie dojechać z jeszcze gorącą pizzą w ciągu kwadransa, maksymanie dwóch, dłużej niż pół godziny na jedzenie od nich nie zdarzyło mi się czekać a zamawiam już coś koło roku czasu.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość