asenat535
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2015, 10:41

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

27 mar 2015, 11:04

Myślę, że dużo zależy też od genów. Ja od urodzenia mam delikatne i cienkie włosy. Co nie oznacza, że nie można im pomóc. Dobry szampon i odpowiednia odżywka nie obciążająca włosów, dają na prawdę dobry efekt. Olejek arganowy z "Joanny" delikatnie nabłyszcza i nie obciąża włosów. Polecam.

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

13 kwie 2015, 09:31

Może wypróbuj maski do włosów? Podobno olej kokosowy też pomaga ;)

tomaszjawor10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2014, 19:58

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

17 kwie 2015, 12:10

Możesz wypróbować wyciągu z orzechów macadamia. Zalecany jest właśnie przy słabych i wysuszonych włosach. przy regularnym stosowaniu włosy łatwiej się układają i zyskują naturalny blask. Jeśli jeszcze nie stosowałaś tego kosmetyku to możesz spróbować.

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

30 kwie 2015, 14:30

Najważniejsza jest dieta i suplementacja. Jak ktoś odżywia włosy tylko od zewnątrz, to niewiele zdziała. Podstawą jest to, co dajemy im od środka. Ja na włosy brałam Bio silicę max ze skrzypem i pomogła, włosy nabrały blasku i przestały mi wypadać, tak jak wcześniej. Próbuję też trochę zmieniać dietę, ale to będzie dłuższy proces, a moje włosy potrzebowały pomocy od razu!

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

09 maja 2015, 13:42

Na pewno dobry szampon i odżywka. Ale ja bym poleciła od siebie jeszcze suplementy np Oeparol Femina. Dobrze działa na skórę, paznokcie i włosy właśnie, Zauważyłam, że włosy zrobiły się zdrowsze i błyszczące :) może tego spróbuj?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

09 maja 2015, 21:59

a czym on się różni od tego? Bo ja mam taki i faktycznie na włosy działa świetnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

11 maja 2015, 13:39

Ewentualnie zabieg ampułką:
http://dermatic.com.pl/haircare-fiolka-5ml.html - tutaj możecie sobie poczytać o ampułce Hair Care Sama zdecydowałam się ostatnio na taki zabieg i jestem z niego bardzo zadowolona. Włosy o niebo mocniejsze, bardziej wygładzone, nawilżone i wygladają o wiele lepiej.

Zabieg wykonywany jest w gabinetach fryzjerskich. Cena nie jest wbrew pozorom taka wysoka.

dewera
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lis 2010, 13:52

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

29 maja 2015, 13:03

a czym on się różni od tego? Bo ja mam taki i faktycznie na włosy działa świetnie :)
Obrazek
Piszesz, że działa, ale w jaki sposób? Wypada mniej włosów? Bardziej się błyszczą? Dopytuję, bo po zimie moja fryzura to jedna wielka kupa siana i potrzebuję czegoś naprawdę dobrego…

Czeresniak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2015, 23:10

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

01 cze 2015, 11:35

a czy używał ktoś ampułek przeciwko wypadaniu włosów? bo widziałam ostatnio bardzo niedrogo na i-stylu taki specyfik i zastanawiałam się jak to w ogóle działa...?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

05 cze 2015, 15:02

Ja na wzmocnienie głównie używam odżywek, ale takich profesjonalnych, kupionych w hurtowni fryzjerskiej. Od kilku lat mam już sprawdzone kosmetyki i sklep.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość