Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

21 kwie 2015, 19:35

Mój brat ostatnio kupił Mazdę3 - mimo, iż to "młody" rocznik pojechał z nią na stację diagnostyczną i tam posprawdzał różne techniczne sprawy. Faceci trochę się z niego podśmiewali, że tak niezawodne auto sprawdza :ico_puknij: a on i tak chciał to zrobić. Powiem Wam, że jak ktoś szuka przestrzennego autka do tego niezłego wyglądu i bezpieczeństwa w jednym to to jest super wybór. Jak będziemy kupować drugi samochód to tylko :ico_buziaczki_big: Mazda3

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

23 kwie 2015, 07:18

Mój brat ostatnio kupił Mazdę3 - mimo, iż to "młody" rocznik pojechał z nią na stację diagnostyczną i tam posprawdzał różne techniczne sprawy. Faceci trochę się z niego podśmiewali, że tak niezawodne auto sprawdza :ico_puknij: a on i tak chciał to zrobić. Powiem Wam, że jak ktoś szuka przestrzennego autka do tego niezłego wyglądu i bezpieczeństwa w jednym to to jest super wybór. Jak będziemy kupować drugi samochód to tylko :ico_buziaczki_big: Mazda3

Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym samochodzie Mazda 3 bo mój partner ma na nią oko, i zastanawiamy się nad kupnem, miał już jazdę próbna i jest zachwycony. Tym bardziej że chcemy nią przejechać w wakacje cała Francję, a z tego co widziałam na ładna deskę rozdzielcza, przestrzenny bagażnik . W segmencie in plus wyróżnia się od innych aut, innowacyjna technologia Skyactiv. Mazda 3 to samochód, który zdobywa dużo nagród – zarówno za design jak i bezpieczeństwo ogółem w różnych plebiscytach gdzie głosują ludzie. Była w finalnej trójce samochodów walczących o „world car of the year 2014” Więc to chyba coś znaczy. Prawda

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

06 cze 2015, 13:23

Ja swoje znalazłam na auto gratka, poprosiłam tylko znajomego mechanika, żeby je obejrzał i kupiłam, nic trudnego ;)

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

15 cze 2015, 09:30

Ja swoje znalazłam na auto gratka, poprosiłam tylko znajomego mechanika, żeby je obejrzał i kupiłam, nic trudnego ;)
Dużo osób odwiedza takie miejsca po ostatnich zmianach, jakie miały miejsce na serwisie otomoto.pl gdzie podnieśli ceny za wystawienie ogłoszenia. A sprzedajemy.pl jest całkowicie darmowe i ludzie migrują do nich. Nie wiem jak podobne strony z ogłoszeniami, ale sprzedajemy jest na pewno darmowe.

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

07 lip 2015, 10:48

Ja swoje znalazłam na auto gratka, poprosiłam tylko znajomego mechanika, żeby je obejrzał i kupiłam, nic trudnego ;)
No właśnie ja tez tak kupowałam samochód :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

20 lip 2015, 15:54

Dla mnie jest to bardzo trudne. Mąż jest zdecydowany na lexusa od http://www.moc-hybrydy.pl/, a ja nie jestem przekonana do tego samochodu i mam wątpliwości, bo jest dość drogi. Mąż twierdzi, że jest warty swojej ceny. Ja niestety nie znam się na samochodach. Doradzicie, czy faktycznie warto?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

29 lip 2015, 09:16

Moim zdaniem nie jest to aż takie trudne. Dużo ogłoszeń motoryzacyjnych można znaleźć na sprzedajemy i wydaję mi się, że są tam nawet korzystniejsze oferty niż na otomoto. Zresztą nic dziwnego, skoro jest to portal całkowicie bezpłatny i nie ma żadnych opłat za wystawianie ogłoszenia.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

29 wrz 2015, 08:35

My też kupiliśmy używane samochody do firmy, a dodatkowo wyposażyliśmy je w urządzenia do monitorowania paliwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić zużycie i wykryć nieprawidłowości.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

23 lis 2015, 13:29

Osobiście w ogóle nie znam się na samochodach, dlatego przed zakupem zawsze radzę się ojca lub mojego faceta. Ostatnio kupiłam nowego Astra Hatchback i jestem zadowolona - jest dość niewielki, ale przestronny, dobrze się prowadzi i mało spala. Jakby co to tutaj http://opel.autozoliborz.pl/promocje-opel/ mają teraz jego wyprzedaż - ja dałam około 25 tyś. za nowego.

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

25 lis 2015, 18:07

Dajesz na ogłoszenia i czekasz, jak nie oszukujesz klienta to nie jest to takie trudne.
Zadbaj o wygląd samochodu. Zdecyduj się na usunięcie wgnieceń w Krakowie wgniecenia.pl pod tym adresem to robią. W ogólnym rozliczeniu i tak się opłaci ponieść koszty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość