kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

12 lip 2013, 18:05

ja ze swojej strony mogę polecić to przedszkole Częstochowa nie jest zbyt droga, więc wiele rodziców stań na wysłanie dziecka do prywatnej placówki, mnie osobiście wydaje mi się, ze to lepsze rozwiązanie, tam wiedzą, że bez Klientów ani rusz i obchodzą się ze wszystkimi z należytą starannością

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

20 lip 2014, 10:56

No dobrze, ale skoro jest niegrzeczna to co temu ma zaradzić przedszkole? Nie uważasz, że jeśli Tobie nie uda się jej nakierować na dobre tory to w przedszkolu to zrobią? Dla mnie to taka ucieczka od odpowiedzialność. Co do samego wieku niby do żłobka już biorą, ale ja jak bym nie miała potrzeczy to bym tak szybko dziecka się nie "pozbywała" spróbuj może poczytać jakieś poradniki, dla osób mających dzieci w takim wieku. Bardzo fajne czasopismo, które pokazuje w jaki sposób najlepiej rozwiązywać takie problemy to Mój Przedszkolak. Poszukaj albo wejdź tutaj, można pobrać bezpłatny egzemplarz tego czasopisma. Myślę, że na część problemów znajdziesz odpowiedź. Co do reszty ciężka praca i tyle.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

18 cze 2015, 15:21

Moje dziecko nie chodziło do żłobka tylko było z dziadkami. Wiem, że nie każdy ma taki komfort, ale zarówno nam jak i dziadkom to odpowiadało.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

22 cze 2015, 13:08

W takim razie faktycznie miałaś bardzo komfortową sytuację,ale niestety nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić i wtedy pozostaje jedynie żłobek,przez co potem cierpi samo dziecko- przeziębienia oraz infekcje,ale to coś co jest nieuniknione.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

05 sie 2015, 17:28

Jak nie ma innego wyjścia to lepsze przedszkole czy żłobek niż niania. Jeśli jednak decyduje się na zostawianie dziecka w przedszkolu warto pomyśleć o ubezpieczeniu takim jak to https://bezpieczny.pl/promocja bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Co prawda ubezpieczenia szkolne nie są obowiązkowe jednak ja uważam że warto je mieć

Troofiksv
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2015, 09:45

Re: Przedszkole/żlobek dla 17 msc dziecka?

21 sie 2015, 09:47

Ja swoje dziecko zawożę codziennie do dobrego żłobka w opolu polecam takie rozwiązanie każdemu, kto zawsze ma problem z tym gdzie zostawić maleństwo, zawsze można też wynająć nianie ale to już droższa sprawa.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość