ZenonDuda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2014, 11:07

Re: Wakacje dzieciaków :)

13 sie 2014, 11:12

Dzieci pojechał ze mną na działkę na kaszuby.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Wakacje dzieciaków :)

01 wrz 2014, 08:24

Ja sama osobiście jeszcze nie wysyłałam bo moje córki troszkę za małe, ale słyszałam, że BUT ma największe doświadczenie w dziedzinie koloni z dzieciaczkami bo oni właściwie głównie takie wyjazdy oferują.

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Wakacje dzieciaków :)

02 wrz 2014, 08:09

Z dziadkami się bawią najlepiej, ale potem przez miesiąc trzeba je przyzwyczajać do normalnego funkcjonowania :D

aok1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:06

Re: Wakacje dzieciaków :)

16 sty 2015, 13:41

Oprócz kwestii "jaki obóz/firmę wybrać?" proponuję także zastanowić się nad formą podpisania umowy i negocjacji z biurem podróży. Kiedy wysyłamy na obóz rodzeństwo oczekujemy - słusznie z resztą - rabatu, ale jeśli jednak wysyłamy swoje dziecko i namawiamy na obóz znajomych rodziców, to sprawa nie jest już taka oczywista. Dlatego polecam nową aplikację aleobozykolonie, która obsługiwana jest przez FB, a pomaga zgłosić taki wspólny wyjazd organizatorowi, dzięki czemu otrzymujemy kod rabatowy. Im więcej ludzi tym taniej - wpierw o 50zł, poprzez kilkaset złotych, aż do momentu kiedy otrzymujemy 100% zniżki! :) jak ktoś chce więcej na ten temat to zapraszam na stronę: aleobozykolonie.pl

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Wakacje dzieciaków :)

20 sty 2015, 12:32

Mój przedszkolak na razie to jeździł na wakacje do dziadków, ale teraz powoli zaczyna się etap wyjazdów z rówieśnikami. Ja słyszę cały czas od znajomych w pracy jak ciężko jest zorganizować wyjazd dla dzieciaków. Rodzice często chcą być w czasie urlopu z dziećmi, ale praktyka pokazuje, że zarówno wyjazdy rowerowe i wyjazdy pod namiot są dla dzieci bardzo męczące i z takiego wyjazdu zarówno rodzic jak i dziecko może wrócić zmęczone.
Chyba bardzo ważne jest, żeby pozwolić dzieciom spędzać czas wolny z rówieśnikami zwłaszcza jeśli mogą oni zmienić swoje codzienne środowisko na nowe i poznać nowych ludzi.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Wakacje dzieciaków :)

24 lut 2015, 14:57

Wyjazdy pod namiot są super, o ile ma się łóżko polowe i jest dobra pogoda.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wakacje dzieciaków :)

27 lut 2015, 14:38

świetnym pomysłem są kolonie dla dzieci i młodzieży, mogą się tam nauczyć wielu przydatnych rzeczy, np. samodyscypliny:)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Wakacje dzieciaków :)

23 cze 2015, 22:38

świetnym pomysłem są kolonie dla dzieci i młodzieży, mogą się tam nauczyć wielu przydatnych rzeczy, np. samodyscypliny:)
Jakoś nie zabrzmiało przydatnie ;) Moja dziecko jeszcze jest za małe na kolonie, albo inaczej - niegotowe, dlatego ja korzystam juz drugi rok z półkolonii.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Wakacje dzieciaków :)

28 cze 2015, 09:57

Ja nie planuję wakacji, więc wyślę moje dzieci na bezpłatne warsztaty rękodzieła http://fundacjawarsztat.pl/oferta-2/
Bardzo fajne, ale szkoda, że nie warszawa no i tam nie można zostawić dziecka i pójść do pracy, nie? ;)
szpilunia, a z jakich półkolonii korzystasz? Jakieś lato w mieście?

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Wakacje dzieciaków :)

29 cze 2015, 16:15

Pamiętajmy o tym aby dobrze przygotowac się do wakacji z dzieckiem,tutaj przyda się nasz adres Dreptaki.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów dla małego turysty,zapraszamy:)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość