ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

22 kwie 2015, 13:44

a nie lepiej do fryzjera pojsc na jakies zabiegi? moze sprawdz sobie tutaj http://www.vici.clinic/#!strzyenie/c1zm1 bo z tego co wiem to maja dosc spory wybor zabiegów pielegnacyjnych

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

29 kwie 2015, 12:57

a tutaj moze sprawdzał ktoś http://www.vici.clinic/#!hair/cx1c ? chciałabym sie zapisac na zabieg z sauna na włosy bo po chemicznym prostowaniu mam strasznie zniszczone włosy.

seminarka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2015, 21:17

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

24 cze 2015, 12:59

Ja wolę sama dbać o włosy :) teraz np kupiłam http://www.laroche-posay.pl/produkty-do ... p4074.aspx ale to akurat polecił mi znajomy fryzjer :)

kingaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2015, 21:24

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

26 cze 2015, 15:04

Najważniejsze to stosować odpowiednią dietę, jest bardzo ważna dla kondycji włosów :) A słyszałam o jakimś zabiegu olapex czy jakoś tak? Ale nie znam nikogo kto by robił, a na zdjęciach to wiadomo - wygląda pięknie ;)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

28 cze 2015, 19:14

A na czym polega taki zabieg?

poduszeczka90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2015, 15:38

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

29 cze 2015, 21:20

ja bardzo polecam takie zabiegi u fryzjera bo sama korzystam z takich :) bardzo podoba mi sie nawilzanie :) i czesto z niego korzystam . ostatnio nowosc olaplex super :DDD kazdemu moge polecic idealna regeneracja i co lepsze po farbowaniu moje wlosy byly super nawilzone z polyskiem gdzie zawsze po rozjasnienu trzeba bylo je dobrze zregenerowac :) super sprawa i polecam

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

02 lip 2015, 15:12

Ja ostatnio przeszłam zabieg z botoksem.Specjalna ampułką i powiem Wam,że efekty bardzo dobre. Zabiegi jednak nie będą miały żadnego działania jeśli nie zainwestujecie w profesjonalne oraz dobre kosmetyki do pielęgnacji.

Jeśli macie problem z włosami to koniecznie musicie sobie przetestować nowy szampon oraz odżywkę Cece Experto Professional. Jest to nowa seria. Kupilam w Hebe w promocji. Używam już drugi miesiąc i kondycja moich włosów jest znacznie lepsza. Zawsze miały skłonność do łamania się ale teraz na szczotce praktycznie nie widzę już włosów. Nie rozdwrajają się końcówki. Mają w serii jeszcze świetną maskę. Używam jej raz w tygodniu. Po użyciu włosy super ! Jak po wyjściu z salonu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

03 lip 2015, 13:19

Co do profesjonalnych zabiegów fryzjerskich to oczywiście racja i warto je stosować,ale też kondycja naszych włosów musi na to pozwalać,nie każdy zabieg da się po prostu wykonać od ręki,czasem trzeba poczekać i wzmocnić ich strukturę odżywkami oraz dobrym szamponem.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

03 sty 2016, 21:10

Znajoma bardzo chwaliła sobie profesjonalny zabieg Vitality. Robiła w CH BlueCity w Warszawie w salonie hiszpańskiej marki MarcoAldany. Sama mam ochotę na taką renowacje moich włosów. Bliżej mam na Romera, może ktoś był i powie, jak wrażenia?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

11 sty 2016, 12:10

W takim razie napiszcie jeszcze jak kształtują się ceny w zamian za te zabiegi,bo często można przeczytać całkowicie rozbieżne opinie,jeżeli chodzi o ceny. Wiem,że ważną kwestią jest renoma,marka salonu i to też pewien wyznacznik jakości.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość