Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

jak golić miejsca bikini

18 cze 2015, 09:48

hej dziewczynki , zbliżają się wakacje chciałabym was spytać jak postępujecie z miejscami bikini co używacie? W tym roku kupiłam sobie fajny strój plażowy ale teraz się zastanawiam nad tym czym ogolić swoje miejsca intymne. Nie wiem słyszałam o zwykłych maszynkach i innych sposobach .A czy któraś z was stosowała usuwanie owłosienia w salonach kosmetycznych? jak tak to powiedzcie jak to wygląda i ile kosztuje? no i oczywiście ile się efekt utrzymuje..

moniak80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2015, 19:45

Re: jak golić miejsca bikini

18 cze 2015, 16:14

Też jestem ciekawa bo golenie maszynką jest dość uciążliwe i mało efektowne. W dodatku włoski wrastają, robią się zacięcia i wszystko nie wygląda zbyt dobrze

kajak91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2015, 16:00

Re: jak golić miejsca bikini

25 cze 2015, 19:54

Najlepiej wybrać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego na depilację ;) Ewentualnie jak ktoś ma nadmiar kasy to może laserowo usunąć włoski :) Efekt na kilka lat!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: jak golić miejsca bikini

03 lip 2015, 13:04

Akurat tutaj mam identyczne zdanie i również uważam,ze najlepiej bezie udać się do dobrego studia kosmetycznego i zaryzykować zabieg depilacji laserowej,co prawda trzeba go kilkakrotnie powtarzać ale jest bardzo skuteczny.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość