elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

gazelka lub inna nauka jazdy/Wraszawa

17 cze 2015, 19:40

Kochane, ostatnio wzięłam się w garść i postanowiłam zrobić w końcu prawko. Mieszka w Warszawie a tu szkół jazdy od groma. Ostatnio przechodziłam obok gazelki, jest stosunkowo blisko mojego bloku. Słyszał ktoś o takiej szkole? Ceny są niskie, widziałam poniżej 1300zł. Ktoś tam chodził lub ma szkołę godna polecenia?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: gazelka lub inna nauka jazdy/Wraszawa

25 cze 2015, 11:21

Aż dziwnie tanio jak na obecne czasy.

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: gazelka lub inna nauka jazdy/Wraszawa

25 cze 2015, 19:15

Aż dziwnie tanio jak na obecne czasy.
Właśnie, jest tanio, bardzo konkurencyjna cena. Fajnie gdyby ktoś się wypowiedział czy szkoła jest ok. Lokalizacja jest dla mnie idealna. Choć powiem szczerze, że jeśli akurat szkoła jest dobra i tania, to mogłabym za nią i pół Warszawy przejechać :D Ktoś, coś?

kinia3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2015, 12:41

Re: gazelka lub inna nauka jazdy/Wraszawa

27 cze 2015, 12:58

Hej, ja właśnie tam miałam kurs jeśli to ta Gazelka przy Polach Mokotowskich. Jeśli nie to zignoruj post;) Zajęcia były w weekendy więc dla mnie ok, nie musiałam zrywać się z pracy, jazdy są z fajnymi chłopakami, tłumaczą na tyle dobrze, że udało mi się zdać praktyczny za pierwszym razem (teoria za 2, bo sama się średnio przygotwałam:). A najbardziej podobała mi się atmosfera na jazdach, luźne pogawędki tak potrafią odstresować, że się wcale nie przejmowałam:)

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: gazelka lub inna nauka jazdy/Wraszawa

29 cze 2015, 23:17

Taaak znajduje się w okolicy metra pole mokotowskie w tym samym budynku co szkoła nauki języków obcych! To ta! Skoro mówisz, że jest ok to raczej się skuszę :) Cena niska, atmosfera fajna - trzeba tylko zdać za pierwszym razem! A stresik jest ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość