aronman
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2014, 15:34

Wymarzone mieszkanie

15 mar 2014, 15:35

Jak powinno wyglądać? :)

zuzi232
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2014, 08:28

Re: Wymarzone mieszkanie

25 cze 2014, 07:07

Wymarzone mieszkanie ma być dla ciebie i ma wyglądać tak abyś się czuła w nim dobrze nie patrz na mode dziś modne to jutro co innego. Urządzaj tak aby ci było wygodnie. A ten artykuł przedstawia jak projektować wnętrza na pokaz a nie wymarzone.

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: Wymarzone mieszkanie

27 cze 2014, 14:55

Zgadzam się z przedmówczynią. Nie warto sugerować się tylko jakimiś katalogami i stronami w internecie. Większość rozwiązań tam ukazywanych ma na celu ładnie wyglądać. Nie zawsze jest to rozwiązanie przede wszystkim wygodne. Oczywiście można poprzeglądać i wychwycić perełki, które podobają nam się i będą funkcjonalne. Wszystko z głową, żeby po jakimś czasie nie pluć sobie w brodę, że zgodziłam się na rozwiązanie, które mi nie odpowiada. Mój ojciec zajmuje się wykończeniem mieszkań i wiele razy doradzał co zrobić - chociażby wybijał z głowy białe kafelki w kuchni i przedpokoju. Oczywiście zdarzały się uparciuszki, które później wypłakiwały mu się w rękaw i żałowały...

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Wymarzone mieszkanie

29 cze 2014, 08:10

Macie zupełną rację. Mieszkanie ma być Twoje. No chyba, że jest na pokaz. My niedawno zamieszkaliśmy w naszym domu gdzie dużo jeszcze trzeba zrobić ale robimy go takim żeby było widać, że odzwierciedla nas. Uwielbiam zdjęcia i dlatego jest ich dużo w różnych ramkach. Medale i puchary chłopaków też mają swoje miejsce. Każdy jest inny i lubi co innego - kwiaty, aniołki, poduszki, całkowity minimalizm itp.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wymarzone mieszkanie

05 lip 2014, 20:41

My obecnie szukamy wymarzonego mieszkania w Krakowie na http://buku.pl/map Mamy już wizję jak je urządzimy:) Bardzo podoba nam się styl skandynawski i chcielibyśmy, żeby nasze mieszkanie było urządzone właśnie w tym stylu. Mieliśmy mieszkać z moimi rodzicami ale doszliśmy do wniosku, że chcemy zamieszkać na swoim by mieć jak najwięcej przestrzeni dla siebie:) Moi rodzice są z małej miejscowości pod Krakowem a my jestesmy mieszczuchami i na wsi się nudzimy:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wymarzone mieszkanie

16 lip 2014, 11:25

Moje wymarzone mieszkanie będzie miało dużo przestrzeni oraz będzie bardzo przestronne oraz nowoczesne.
Ogólnie podobają mi się nowoczesne projekty mieszkań proponowane często przez deweloperów. Mieszkania takie budowane są z uwzględnieniem nowych technologii i z zastosowaniem lepszych materiałów.
Warto jest moim zdaniem przejrzeć sobie inwestycje we Wrocławiu:
http://targimieszkaniowe.net/wroclaw-i- ... pierwotny/ ponieważ niektóre są bardzo ciekawe. Zerknijcie sobie jakie szeregowce budowane są na Krzykach na ulicy Vivaldiego. W takim właśnie mogłabym mieszkać ;)

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Wymarzone mieszkanie

30 cze 2015, 11:38

Mieszkanie to mniejszy problem a powiedzcie co z domem jaki Wasz jest wymarzony?
Oto moje typy

Obrazek
te zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.dominanta.pl.

Napiszcie jakie wasze wymorzony domki są. Jakie warunki powinny spęłniać...

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wymarzone mieszkanie

08 lip 2015, 16:45

Mi nie marzy się domek jednorodzinny, wolę mieszkanie w bloku. Ostatnio bardzo ładne widziałam na http://www.mapanieruchomosci.pl/ i zastanawiam się nad kupnem eM w Poznaniu. W końcu miałabym blisko do pracy i nie musiałabym tak wcześnie wstawać. Ceny mieszkań nie są jakieś kosmicznie wysokie więc może mi się uda wziąć kredyt.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Wymarzone mieszkanie

09 lip 2015, 09:01

Jeśli planujecie je kupić na kredyt, to polecam wam ten poradnik o kredytach mieszkaniowych gdzie dopytacie o najważniejsze kwestie i opinie o bankach!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość