Kubik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2014, 21:29

Re: Trądzik- co robić ?

29 cze 2015, 22:44

Ja bardzo polecam leczenie trądziku światłem LED, super sprawa. Nie mogłam sobie poradzić z moim trądzikiem, nawet jak stosowałam te wszystkie sprytne i niby skuteczne toniki, to trądzik i tak wracał. W tej chwili jestem po 3 zabiegu w Anti Aging Clinic i efekty są rewelacyjne. Skóra już zrobiła mi się gładsza, zniknęły mi krosty i zaczynam wreszcie cieszyć się życiem. Co fajne, zabieg jest bezbolesny.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Trądzik- co robić ?

30 cze 2015, 10:14

Najlepiej wybrać się do dermatologa

mileczka87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2015, 13:25

Re: Trądzik- co robić ?

30 cze 2015, 21:27

Tylko trzeba trafić na dobrego, jak lekarz od razu przepisuje coś, nie robi badań i nie przygląda się uważnie to nie ma co w ogóle słuchać jego rad

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Trądzik- co robić ?

01 lip 2015, 21:50

Teraz dobry dermatolog to jest jak na wagę złota, tak samo jak z innymi specjalnościami. Mojej siostrze chyba się udało, p.Doktor jest cudowna sama do niej czasami chodzę. Nie przyjmuje pacjentów na czas tylko poświęca im uwagę. Siostra próbowała rożnych specyfików zanim do niej trafiła. Teraz od pół roku używa krem Qcera i bardzo sobie chwali. Tylko stosuje się go na noc i koniecznie systematycznie.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Trądzik- co robić ?

02 lip 2015, 10:52

Widze, że nie tylko ja stosowałam krem Qcera. Mi go polecił demratolog kiedyś, w sumie nadal go mam w domu tak na wszelki wypadek, bo jest świetny! :)

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Trądzik- co robić ?

06 lip 2015, 06:18

A może jest to trądzik rózowaty? Moze pojawić się znikąd i wtedy nie pomoga praktycznie żadne kosmetyki dostępne w aptece. Trzeba po prostu wybrać się do dermatologa aby przypisał odpowiednie leczenie.
Odsyłam na stronę , na której można sobie poczytać o tym trądziku: http://wylecztradzikrozowaty.pl/ a takze o stosowanych obecnie metodach leczenia.Mi bardzo pomogła wizyta u dermatologa, który przypisał mi leki oraz krem. Dzięki temu udało mi się tego pozbyć.

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Trądzik- co robić ?

21 lip 2015, 13:26

Przy większym trądziku konieczna jest wizyta u dermatologa, które wybierze najlepsze środki w zależności od typu cery i innych czynników. Na trądzik najlepsze są beztłuszczowe kremy nawilżające, oraz dermokosmetyki, a także maseczki zawierające kaolin lub talk.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Trądzik- co robić ?

10 wrz 2015, 11:04

Najlepiej wybrać się do dermatologa.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Trądzik- co robić ?

17 wrz 2015, 15:11

Koniecznie. To on powinien zdiagnozować stan skóry.

mozecoswiem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2015, 23:22

Re: Trądzik- co robić ?

04 lis 2015, 01:55

U mnie wśród znajomych panuje moda na domowe sposoby, a głównie maseczki na trądzik ;) Z droższy podobno, miodu itp. Co do domowych sposobów polecam zajrzeć tutaj. A tak ogólnie ja to polecam z trądzikiem udać się do dermatologa, chyba że masz tylko lekki trądzik. Wtedy domowe sposoby czy preparaty dostępne w aptekach i drogeriach powinny wystarczyć ;) A specyfików znowu jest ogrom, więc najlepiej i tak zasięgnąć porady specjalisty, najlepiej jakiegoś sprawdzonego, bo niestety lekarze też zdarzają się niekompetentni i niespecjalnie zaabsorbowani problemami pacjentów i czasem potrafią przepisywać leki na chybił trafił (sama miałam taką sytuację - od dermatolożki usłyszałam coś w stylu "nie ważne co to jest, wszystko się tak samo leczy", więc sprawdzony dermatolog jest bardzo ważny).

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość