Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

poszukuje dorywczej pracy

22 maja 2015, 14:48

witam was dziewczyny
Szukam dorywczej pracy na wakacje- ostatnio przeglądałam trochę ofert i jest sporo pracy dla hostess na degustacjach, akcjach promocyjnych. Co sądzicie o tego typu pracy? Pracowała któraś z was? Jeśli tak to podajcie miejsca, gdzie najlepiej szukać takiej pracy.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: poszukuje dorywczej pracy

09 cze 2015, 13:14

Żadna praca nie hańbi :)

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: poszukuje dorywczej pracy

16 cze 2015, 19:27

.



Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać?

Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: poszukuje dorywczej pracy

02 lip 2015, 18:24

Najlepiej takich ofert szukać w sieci ponieważ jest tam o wiele większy wybór niż np w prasie. Jeżeli szukasz pracy dorywczej to może coś takiego http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik ... 21541.html było by dla Ciebie dobre? Wysyłaj CV i nie łam się jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi ;)

zabobonna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2015, 10:56

Re: poszukuje dorywczej pracy

21 lip 2015, 17:26

Zastanawiam się jak dorobić i polepszyć finanse w rodzinie. Koleżanka mi poradziła bym szukała w internecie. No i znalazłam coś co mnie zainteresowało http://praca.gratka.pl/lista/idgr_2911343.html Muszę się dobrze zastanowić , bo praca w sumie taka, że mogę sama ustalać gadziny pracy i ilość klientów , z którymi chcę porozmawiać w dany dzień.

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: poszukuje dorywczej pracy

16 wrz 2015, 16:37

.



Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać?

Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

gambik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2014, 07:52

Re: poszukuje dorywczej pracy

24 wrz 2015, 07:44

Pracy dorywczej w Warszawie szukaj http://warszawalokalnie.pl/praca/dam-prace/dorywcza ja w ten sposob znalazlem bardzo ciekawa prace:) i to prace zdalna:)

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: poszukuje dorywczej pracy

16 lut 2017, 16:04

Dużo dobrego słyszałam o tej agencji: http://grand-promo.com/
Koleżanka tam pracuje i opisuje firmę w samych superlatywach.

trykietron
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2017, 17:05

Re: poszukuje dorywczej pracy

08 mar 2017, 17:10

Jak ktoś na początek chce tylko sprawdzić, czy odpowiada mu dorabianie (bo np. jeszcze nie wie, czy da radę czasowo albo po prostu obawia się wyzwania), to najlepiej jest dorabiać przez Internet. Warunek jest zwykle jednak taki, że trzeba nieźle pisać po polsku albo po angielsku, bo żeby się nie narobić za bardzo, to najlepiej pisać teksty dla agencji pozycjonerskich i marketingowych.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: poszukuje dorywczej pracy

02 paź 2019, 12:26

Cuk proponuje pracę jako niezależny doradca. Możesz dorobić i pracować wg własnego grafiku i potrzeb.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość