Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Odzież medyczna - pytanie

13 mar 2015, 12:10

Mam pytanie związane z odzieżą medyczną, sama nie bardzo znam się na tym temacie, ponieważ nie pracuję ani jako lekarz, ani jako pielęgniarka ;). Otóż moja bratowa ma za niedługo urodziny (jesteśmy zaproszeni), więc chciałabym sprawić jej mały prezent :). Bratowa to lekarz, pracuje w prywatnej klinice, więc myślałam, aby kupić jej coś z odzieży medycznej. Kilka razy widziałam jak przegląda tego typu foldery, wiec myślę, że to dobry pomysł. Chodzi mi głównie o coś takiego jak tutaj - http://www.uniformix.pl/pol_m_ODZIEZ-ME ... e-127.html. Myślicie, że to dobry pomysł? I druga sprawa, czy orientujecie się czy kolor odzieży może być z góry narzucony przez szpital/klinikę? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ;).

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Odzież medyczna - pytanie

14 kwie 2015, 15:58

Byle trafić z rozmiarem ;)

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Odzież medyczna - pytanie

10 lip 2015, 17:50

Raczej kolor nie jest narzucany biały pudrowy róż czy zieleń to dla pielęgniarki. A dla lekarza to moim zdaniem biały. Podpytaj że jakaś koleżanka myśli o tym i nie wie jaki kolor ma kupić. Albo że byłaś u ginekologa na wizycie i miał biały kolor ubranka i tak siedząc w kolejce zaczełaś się zastanawiać czy mogą być inne. I się dowiesz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość