kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

10 lip 2015, 18:02

Bilard to super sprawa. Jednak jeżeli chcecie się naprawdę odprężyć i zapomnieć o rzeczywistości to może warto pomyśleć o jakimś spa. Wyleżeć się w błotku albo gorącej czekoladzie jakiś masaż... ymm
http://arabic-dayspa.pl/
Zobaczcie na ofertę myślę że znajdziecie coś ciekawego.

Rosanto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2015, 11:36

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

16 lip 2015, 12:06

Trudno się z tym nie zgodzić,SPA może nas faktycznie zrelaksować i jest ciekawym pomysłem na wieczór,ale to zależy co kto lubi. dla innych równie dobrze może być to ciekawy film czy wyjście do pubu ze znajomymi:)

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

18 sty 2016, 12:25

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o sam wieczór panieński,to faktycznie wyjazd do Spa będzie kosztowny,ale zawsze pozostaje opcja spędzenia go w miłym towarzystwie,wynajmując np domek w górach,gdzie będzie taniej i można znakomicie się bawić.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

25 mar 2016, 14:35

Nie ważne gdzie, ważne z kim spędza się wieczór panieński. Jak są gadżety na wieczór panieński , fajne drinki i przekąski i super koleżanki to każda impreza się uda. I wcale nie musi to dużo kosztować.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

25 mar 2016, 16:31

Jestem tego samego zdania. nawet w domu można się dobrze bawić, prawda?

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

06 kwie 2016, 13:04

ja nie mam pojęcia, gdzie zabiorą mnie koleżanki na mój panieński. Ciekawa jestem co te wariatki wymyślą :-D

Kalis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:01

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

30 gru 2017, 03:16

Wiesz co, sprawdź sobie jeszcze tutaj ( http://hurtownialuka.pl/pl/ ) jak dla mnie mają naprawdę fajne propozycje bielizny. Ja lubię zaskakiwać mojego partnera coraz to nowymi rozwiązaniami w łóżku, no i świetnie do tego wykorzystuję właśnie bieliznę. No trzeba dbać jednak o temperaturę w związku i przy tym świetnie się oboje bawimy. A co do samej bielizny tam kupowanej - dobre ceny i fajna jakość. Myślę, że przyszła panna młoda będzie zadowolona

Kalis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:01

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

30 gru 2017, 03:17

Wiesz co, sprawdź sobie jeszcze tutaj ([*] http://hurtownialuka.pl/pl/ ) jak dla mnie mają naprawdę fajne propozycje bielizny. Ja lubię zaskakiwać mojego partnera coraz to nowymi rozwiązaniami w łóżku, no i świetnie do tego wykorzystuję właśnie bieliznę. No trzeba dbać jednak o temperaturę w związku i przy tym świetnie się oboje bawimy. A co do samej bielizny tam kupowanej - dobre ceny i fajna jakość. Myślę, że przyszła panna młoda będzie zadowolona

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

05 mar 2018, 13:33

Teatr albo jakiś koncert.

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

30 gru 2018, 15:40

albo gdzieś pojechać żeby się zrelaksować, odpocząć od tego codziennego biegu, ja jeżdżę do rancho Colorado w Trzcielu. piękne miejsce, wkoło natura, pokoje hotelowe na duży plus, hotel posiada basen, niedaleko są jeziora, miejsce na ognisko, a i również można zrobić przejażdżkę konno.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość