Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: W ogrodzie

09 cze 2015, 12:36

U mnie pojawiła się drewniana huśtawka, ale to dopiero pierwszy sezon, więc podłączam się do pytania o to jak dbać ;)

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: W ogrodzie

09 cze 2015, 15:26

Dla mnie taką podstawową rzeczą jest do że do wszystkiego co metalowe i stoi na zewnątrz mam spray nanoprotech, psikam i mam sto procent pewności, że wilgoć nie wejdzie mi śruby czy inne elementy. Warto kupować takie rzeczy, bo przecież nikt nie chce co sezon kupować nowej huśtawki.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: W ogrodzie

14 lip 2015, 12:38

Powiem Ci,ze sama zastanawiałam sie nad huśtawką ale do czasu. Odwiedziłąm moją koleżankę jakiś czas temu i ona miała w ogrodzie takie wielkie oraz bardo wygodne leżaki. Konkretnie dwa , ja potem poszukałam w sklepach internetowych i sprawiłam sobie jeden. Zobacz sobie jaki:
Obrazek

Jest niesamowicie wprost wygodny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Można go używać jako jedno łożko ale również rozłożyć na poszczególne siedzenia. Takie luksusowe leżaki ogrodowe znajdziesz tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki-ogrodowe . Wbrew pozorom cena nie jest bardzo wysoka.

Rosanto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2015, 11:36

Re: W ogrodzie

16 lip 2015, 12:05

W naszym ogrodzie jest to nie tylko huśtawka,ale i cała altanka wraz z grillem- polecam bo w lato znakomicie się sprawdza,jest gdzie posiedzieć i pogadać ze znajomymi czy podczas rodzinnych spotkań:)

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: W ogrodzie

06 gru 2015, 19:41

W naszym ogrodzie jest to nie tylko huśtawka,ale i cała altanka wraz z grillem- polecam bo w lato znakomicie się sprawdza,jest gdzie posiedzieć i pogadać ze znajomymi czy podczas rodzinnych spotkań:)
My huśtawkę i grill już mamy, jeszcze przydałaby się nam większa altanka. Sami altankę zrobiliście czy kupiliście gotową? Mój mąż ma smykałkę do robienia różnych rzeczy samemu i spróbuje altankę zrobić sam. Szukaliśmy wysokiej jakości deski tarasowe i na tej stronie http://ogrodosfera.pl/deska-tarasowa znaleźliśmy odpowiednie na podłogę w altance. Z czego dach macie? Zastanawiamy się czy użyć gont bitumiczny czy trzciny.

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: W ogrodzie

03 mar 2016, 13:14

ja w tym roku chcę trochę zmienić wygląd swojego ogrodu. Nie myślałam o kupowaniu roślin, przez internet. Ale może to dobry pomysł.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: W ogrodzie

02 maja 2016, 17:56

Czy ktoś z was ma ogród zimowy? Ja jakiś czas temu trafiłam na http://www.ogrodyzimowe-expert.pl/ i coraz częściej zastanawiam się nad zamówieniem ogrodu dla siebie. Moim zdaniem to świetna sprawa. Zimą i jesienią można spędzać czas wśród roślin które mają bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie szczególnie gdy za oknem jest szaro i ponuro.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: W ogrodzie

15 cze 2016, 13:37

My z mężem kupiliśmy jakiś czas temu działkę, którą przez długi czas doprowadzaliśmy do stanu używalności. Trzeba było wszystko przekopać, wyrównać i teraz można zacząć urządzać. Myśleliśmy o ofercie na Drewnolandia.pl z domkami na działki żeby zrobić u nas coś takiego. Jest to porzadna zabudowa, bardzo ładnie wygląda i idealnie by pasowała na działeczkę.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: W ogrodzie

30 sie 2016, 12:30

ja w tym roku chcę trochę zmienić wygląd swojego ogrodu. Nie myślałam o kupowaniu roślin, przez internet. Ale może to dobry pomysł.
Ja mam doświadczenie zarówno w kupowaniu roślin stacjonarnie , jak i przez internet. Przez Intermet jest szybciej, wygodniej i często taniej także nie ma sensu przepłacać. Ja obecnie zamawiam najczęściej na http://podkarpackiesady.pl/. :-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość