KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: Angielski w przedszkolu?

19 maja 2015, 13:45

Mam podobne zdanie na ten temat i również uważam że nauka języka angielskiego w przedszkolu już od najmłodszych lat,to bardzo dobre rozwiązanie bo im szybciej dziecko zacznie oswajać się z językiem tym rzecz jasna lepiej,potem będzie miało zdecydowanie łatwiej podczas dalszej nauki.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Angielski w przedszkolu?

20 maja 2015, 20:01

w Puchatku http://przedszkolepuchatek.edu.pl/index ... &page=main od wrzesnia startuje grupa dwujęzyczna - lektor angielskiego będzie przez większośc dnia z dziećmi. myslę ze to fajna opcja niż zwykłe lekcje angielskiego bo dziecko bedzie miało więcej czasu na oswojenie się z językiem. a teraz wiadomo, języki są bardzo potrzebne

celineczka19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:52

Re: Angielski w przedszkolu?

28 maja 2015, 13:01

oczywiście nauka języka w przedszkolu to coś świetnego - najlepiej zapisać dziecko do przedszkola dwujęzycznego np -> Przedszkole Mokotów dzieci wtedy bardzo szybko się uczą nie chodzi tu tylko o naukę jezyka ale też poznanie świata nauczenie się tolerancji i rozbudzenie ciekawości w dzieciach.

megggy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015, 15:14

Re: Angielski w przedszkolu?

26 cze 2015, 15:26

Ja też popieram przedszkola dwujęzyczne, im młodsze dziecko, tym łatwiej przyswaja język

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: Angielski w przedszkolu?

06 lip 2015, 16:01

Na pewno ,masz rację,ale pamiętaj że nie wszędzie są takie przedszkola,a po drugie one też sporo kosztują,znajoma posłała dziecko do dwujęzycznego przedszkola w Lublinie i to kwota ponad 1 tyś zł miesięcznie,więc bardzo wysoka.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Angielski w przedszkolu?

17 lip 2015, 14:39

Taki angielski nie jest wystarczający.

alexon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2015, 08:56

Re: Angielski w przedszkolu?

23 lip 2015, 09:09

Angielski w przedszkolu? jak najbardziej tak, dzieci w tym wieku szybko zapamiętują słówka poprzez zabawę oraz doskonale radzą sobie z wymową. Mają tendencję to akcentu Native speakerów

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Angielski w przedszkolu?

06 sie 2015, 09:55

Nasza córka od samego początku chodziła na angielski do przedszkola Sowa w Częstochowie, przedszkole dwujęzyczne. Początkowo tak sobie na to patrzeliśmy, ale przyznam, że córka umie więcej niż syn chodzący do podstawówki. Sami staramy się trochę bawić w domu językiem - jak na razie wychodzi to zdecydowanie in plus.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Angielski w przedszkolu?

27 sie 2015, 12:52

Moja chrześnica chodzi do takiej Akademii Językowej w Gdyni na angielski. Niestety jej przedszkole nie oferuje nauki języka, dlatego też siostrę bardzo namawiałam, żeby ją poslała do szkoly językowej. i przyznam, że jak bylam tam teraz u nich to Zuźka, lat 5 cały czas się chwaliła swoją znajomością angielskiego: "Ciocia, please, apple dla Ciebie" :D

zlotos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2015, 14:17

Re: Angielski w przedszkolu?

01 wrz 2015, 16:54

Tylko trzeba pamiętać, że zanim zacznie się uczyć obcego języka najpierw musi dobrze umieć jeden. Bez tego dziecko nie będzie wiedziało w jakim języku mówić. Moja przyjaciółka niania miała taką sytuację, że w wieku 2 lat dziecko nie mówi bo ojciec mówi do niego po polsku a matka po angielsku i ono nie powiedziało jeszcze ani słowa

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość