Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Rzęsy - delikatne i wypadające

20 lip 2015, 14:34

Mam krótkie, delikatne i wypadające rzęsy.
Jakie odżywki polecacie, aby je wzmocnić i zagęścić?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

22 lip 2015, 13:14

Stosując konkretną odżywkę do rzęs, mamy w związku z nią określone oczekiwania. Najczęściej są to skuteczność i szybkość działania.
Ja jestem osobą niecierpliwą, nie lubię czekać na efekty, więc gdybym miała taki problem, zdecydowałabym się na zakup w drogerii internetowej czegoś takiego: http://puderek.com.pl/21-sztuczne-rzesy , żeby je zagęścić. Szybko, skutecznie, samodzielnie!
Efekt widać od razu :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

24 lip 2015, 10:25

sztuczne rzesy nie są żadnym rozwiązaniem....Ja też mam delikatne ,ale wolę mieć swoje ,więc używam lepszych tuszów :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

07 lis 2017, 18:09

Moim zdaniem jest na to sposób! Możesz spróbować rzęs sztucznych w postaci 3D. U mnie rejonie wykonuje takie La Bambola w Częstochowie, wydaje mi się, że są to rewelacyjne metody na upiększenie, problemy tego typu i szybki makijaż. Warto zadbać o swój wygląd. Jeżeli jesteś z okolic tego regionu to masz numer do niej: 514743763 . Metoda ta polega na doklejeniu 3 rzęs sztucznych do jednej naszej. Rzęsy nadal są lekkie.

Ada996
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2015, 12:30

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

08 lis 2017, 09:34

Polecam lifting rzęs Natural Lashes. Zabieg pięknie podkręca oraz ożywia naturalne rzęsy. Ja jestem bardzo zadowolona :)

ynos89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:03

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

08 lis 2017, 10:05

Rzęsy to dla niejednej kobiety ważny element urody. Głównym powodem wypadania rzęs, tak samo jak w przypadku włosów na głowie, jest osłabienie mieszków włosowych. Istnieje szereg różnych czynników mających wpływ na ten proces. Bardzo częstą przyczyną wypadania rzęs jest też niewłaściwa ich pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne. Szczególne znaczenie ma tutaj nieodpowiednie wykonywanie lub zapominanie o demakijażu oczu. Zasypianie z makijażem na powiekach prowadzi do zaczopowania ujścia mieszka włosowego i podrażnień skóry, a w efekcie do osłabienia i wypadania rzęs.

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

08 lis 2017, 13:00

a czy znacie jakies dobre odzywki na rzesy ale bezbarwne? ja teraz uzywam takiej bialej że w sumie to musze od razu po nalozeniu odzwyki wytuszowac rzesy bo wyglądam dziwnie. A szukam wlasnie bezbarwnej, zeby mozna bylo nałozyc sama odżywke bez tuszu i nie wyglądać dziwnie i móc wyjść do ludzi ;)

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

14 lis 2017, 13:43

Dla mnie rerwelacyjna jest odżywka z oceanica, rzęsy po 3-4 tygodniach wystrzeliwują do góry ;) Tylko trzeba pamiętać o codziennym stosowaniu.

malinowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:37

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

29 gru 2017, 15:38

U mnie jednak biotebal, ze względu na skład i normalną, i przystępną cenę. Nie będę wydawał na konkurencyjną odżywkę dwa razy tyle, bo uważam, że płaciłabym jedynie z nazwę firmy.

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Rzęsy - delikatne i wypadające

04 lut 2019, 14:16

Ja uwielbiam zabiegi kosmetyczne w Klinice Urody Maestria i najczęściej tam chodzę pielęgnować swoje ciało. W Klinice Urody Maestria znajdziemy nie tylko szereg zabiegów ale też super podejście do klienta i macie gwarancję, że się zrelaksujemy i ukoimy zmysły.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość