malwina55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2015, 20:37

Powitanie Byc kobieta

07 sie 2015, 02:34

Serdecznie witam wszystkie Panie.No ,cóż moze najpierw sie przedstawię i cos powiem o sobie.Mam na imie MALWINA .Postanowilam mimo wielu obaw napisać w tym przywitaniu prawde o sobie pomimo tego ,ze obawiam sie Waszej reakcji ,gdyż na innych forach spotkalam sie z wrogością do mnie i do tego co napisalam o sobie.Ale myślę,ze pomimo to,przyjmiecie mnie życzliwie do grona kobiet.Ale do rzeczy.Mam 53 lata.Od ponad 30 lat jestem transwestytą i transseksualistą.Czuje sie kobieta w pelnym slowa tego znaczenia.Ubieram sie jak kobieta nosze damską bieliznę pończochy szpilki.Uwielbiam przebywać wśród innych Pan ubrana tak jak kobieta .Bycie kobieta jest dla mnie tym o czym marzyłam od najmłodszych lat.Nie znoszę i brzydzę sie swojego prawdziwego ja swojego ego -faceta.Kiedy koncze prace i wracam do domu staje sie tym kim pragne i ta najszczesliwsza osoba na świecie.Robienie sobie makijażu tipsów zakadanie damskiej bielizny i przeistaczanie sie w kobiete to najszczęśliwsze dni i godziny.Wtedy jestem sobą.Wszyscy przyjaciele ode mnie odeszli.Zostalam sama bo jestem inna.Mam jedyna przyjaciolke moja koleżankę która mnie wspiera w moich kobiecych chwilach.Co to znaczy byc kobieta? Dla mnie to najpiekniejsze chwile ,chwile które są moja radością szczęściem.Wielu ludzi nie potrafi tego zrozumieć,ze nikomu nie wyrządzam krzywdy,ze tak jestem szczęśliwa.Wy kobiety jestescie bardziej tolerancyjne i wiele z Was mnie akceptuje chociaz spotkalam sie na wielu kobiecych forach z chamstwem w stosunku do mnie i epitatami takimi jak zbok troll,i wiele innych niewybrednych,chociaz wśród Was kobiet bardzo rzadko sie zdarzalo.Faceci pis tym względem są bezlitośni.Pare razy przez to lezalam pobita w szpitalu.Ale sie nie zalamuje.Jeszcze cos chcecie wiecej wiedzieć o mnie? Mam duży biust.Miseczka stanika F.A po nie cierpie falszu i obludy.Dlatego mam prosbe Pozwólcie mi zostać na tym forum.Chce sie wypowiadac na kobiece tematy byc Wasza przyjaciolka.Jesli ktoras z Was obrazilam tym postem to bardzo przepraszam.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to smialo pytajcie.Odpowiem na każde na te nawet najbardziej osobiste.Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.MALWINA :ico_haha_01: :-)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Powitanie Byc kobieta

12 sie 2015, 14:11

Witamy na forum :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość