Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

13 sie 2015, 10:24

To zależy od samego dziecka, ale generalnie nie powinny się pojawiać problemy z jego zainteresowaniem tematem. Generalnie zasada jest taka, że z edukacją również nie powinno przesadzać. Wszystko powinno się odbywać w granicach zdrowego rozsądku.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

24 wrz 2015, 23:03

Ogólnie z niczym nie powinno się przesadzać. Wczesniej ktos podawał przedszkole dobre jako pomoc edukacyjna dla dziecka. Moim zdaniem to tylko jedna strona medalu. Z dzieckiem warto przez takie manualne zabawy pracoac w domu.

Dorota a których kredek Bambino do tego używasz? Chętnie z synkiem spróbuję.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

25 wrz 2015, 22:28

My akurat używamy świecowych, ale myślę, że i te w drewnianej oprawie są wystarczające miękkie, by dało się nimi tak malować. Efekt jest naprawdę fajny, prawie jak akwarela.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

21 paź 2015, 09:54

Wiele rozwiązań podpatruję z Sowy, przedszkola w którym jest moje dziecko. Mój przedszkolak sam mi podpowiada odpowiednie rozwiązania i dzięki temu łatwiej jest się nam bawić.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

31 maja 2016, 09:55

Moje dziecko ma ADHD. Niedawno stwierdzono ta chorobę i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Niedługo wakacje i chciałam mu zapewnić najlepsze wakacje. Trafiłam na http://www.linia-zdrowia.pl/ jest to obóz dla dzieci z ADHD i zespołem aspergera. Chyba zapiszę tam synka zwłaszcza, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Myślę, że będzie sie dobrze bawić.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości