monkis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:00

Kompleksy mojego faceta

14 sie 2015, 15:35

Jestem od jakiegoś czasu z nowym facetem. Jest mi z nim fajnie zaróno na co dzień jak i w sprawach łóżkowych. Problem polega na tym, że ma kompleksy związane z wielkością swojej męskości. W sensie, że jest ona za mała. Ale skoro mi to nie przeszkadza, to czy jemu powinno?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Kompleksy mojego faceta

17 sie 2015, 06:29

Oczywiście,że nie powinno. No większy penis jest zawsze troszkę lepszy dla kobiety ale z drugiej strony bardzo ważne jest to jak to robisz. Jeśli facet nie jest ciapą w łóżku to nawet mały penis nie będzie mu przeszkadzał w tym aby zadowolić kobietę. Powiem Ci,żę mój swego czasu również miał na tym punkcie bzika. Uważał.ze jego męskość jest za mała. Zastanawiał sie nad operacją co bardzo szybko mu wybiłam z głowy. Przecież w taki sposób może sobie nawet uszkodzić penisa ! Nie chciałam aby do tego doprowadził. W końcu zdecydował sie na kurację tabletkami. Brał tabletki Penilarge Są to ziołowe tabletki. Po 3 miesiącach penis się powiększył i obecnie już tak nie jęczy ,że ma małego.

monkis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:00

Re: Kompleksy mojego faceta

17 sie 2015, 16:57

Czytałam sobie trochę o tym, rzeczywiście, wydaje się to być dosyć popularny środek wśród panów. Chociaż nie należy do najtańszych. Zastanawiam się jaki ma dokładnie skład....
No i czy ma jakieś efekty uboczne? Czy są jakieś przeciwskazania itd?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Kompleksy mojego faceta

18 sie 2015, 06:18

Jest to ziołowy środek tak więc nie przesadzajmy z tymi efektami ubocznymi. Nie ma ich. Narzekał trochę na częste erekcje ale to ponoć norma jak sie je bierze :D
Wejdź sobie tutaj:
https://penilarge.pl/ - mozesz sobie sama poczytać na stronie skład. Tabletki są do zamówienia przez internet. Nie wiem szczerze powiedziawszy czy są w sklepach stacjonarnych bo nawet nie sprawdzałam.

monkis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:00

Re: Kompleksy mojego faceta

18 sie 2015, 16:38

Dobra, spoko dzięki za pomoc. Czytam sobie właśnie o tym środku... wygląda okey, ale chciałabym się upewnić, a nie moge nigdzie znaleźć składu ;/
W sensie z czego dokładnie się on składa.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Kompleksy mojego faceta

19 sie 2015, 08:13

No przecież stoi jak byk na ich stronie:

L-ARGINIA

BUZDYGANEK ZIEMNY (TRIBULUS TERRESTRIS L.)

EPIMEDIUM WIELKOKWIATOWE (E. GRANDIFLORUM MORR.)

MUIRA PUAMA (PTYCHOPETALUM OLACOIDES BENTH.)

PALMA SABALOWA (SABAL MINOR JACQ.)

ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (ELEUTHEROCOCCUS SENTICOSUS MAXIM.)

Pozwoliłam sobie skopiować. Środek jest dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak wiec moim zdaniem nie ma się czego obawiać. Jakby to nie było bezpieczne to przecież by tego nie dopuścili do sprzedaży.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Kompleksy mojego faceta

24 sie 2015, 16:01

Mój też to stosował. Zrobiłam zdjęcie więc wrzucam:

Obrazek

Czy przyniosło efekt? Wg mnie tak. Jest go zdecydowanie więcej niż przed tą kuracją.

diskonajt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:01

Re: Kompleksy mojego faceta

16 paź 2015, 10:13

żadne tabletki nie działają, jest to udowodnione ;) mam znajomą która pracuje w firmie sprzedającej takie tabletki - bardzo sie nabijają z ludzi którzy to kupują, koszt takich tabletek dla firmy to 10 zl za opakowanie a sprzedają po 100 -159 zl za opakowanie! ;)
Zanim zrobicie taka glupote i kupicie te tabletki skonsultujcie się z PRAWDZIWYM lekarzem a nie udawanym jak na stronie u nich.

inazel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2016, 20:26

Re: Kompleksy mojego faceta

26 sty 2016, 20:34

Tylko jest też bolesny...

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Kompleksy mojego faceta

06 maja 2016, 05:53

Obrzezanie jest faktycznie bardzo bolesne i ja bym nie pozwoliła mojemu facetowi na zrobienie tego.
Wracając do powiększania penisa. Słyszałam, że tabletki z http://powiekszgo.com.pl/ bardzo pozytywnie wpływają na wielkość i szerokość członka. Wydaje mi się, że to o wiele lepsza opcja od operacji. Rozumiem Panów z kompleksem ale jestem zdania, że lepiej sprawdzić jak zadziałają tabletki niż dać się pokroić.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość