Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

28 lip 2015, 11:07

Tak naprawdę to wszędzie jest podobnie :)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

18 sie 2015, 08:54

Tutaj macie banki opinie klientów, którymi warto się sugerować przy wyborze kredytów.
Polecam się zapoznać z opiniami.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

18 sie 2015, 09:27

Warto może sprawdzić ofertę banku w którym posiadacie konto.
Z tego co kojarzę to na kredyt znaczenie też mają finanse wspólne i osobne- http://bankowe-konta.info/finanse/konto ... y-osobno-/ oraz Wasza historia kredytowa!

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

28 sie 2015, 16:10

I się przestraszyłam....

zabobonna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2015, 10:56

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

29 sie 2015, 14:05

Z wielu ofert bankowych na kredyt mieszkaniowy nam najbardziej podoba się ta oferta http://raiffeisenpolbank.com/ Wygląda na rzeczową. trzeba się tylko dokładnie dowiedzieć o ubezpieczenie kredytu , ale tu nie powinno być problemów, bo zatrudniają doradców.

oskarr85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2015, 14:09

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

01 wrz 2015, 13:21

Wszystkie największe banki mają podobne oferty jeśli chodzi o kredyty mieszkaniowe - oferty wyglądają z pozoru na inne, ale ostateczny koszt kredytu jest bardzo podobny. Przy wyborze banku decydującym kryterium powinny być według mnie opinie o danym banku, nie tylko wśród ekspertów, ale i zwykłych ludzi - wystarczy poczytać na forach, aby dowiedzieć się, czy dany bank jest uczciwy, czy nie.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

04 wrz 2015, 15:30

Osobiście zaciągnęliśmy z mężem kredyt na mieszkanie w Deutsche Bank (oczywiście w złotówkach). Oferta tego banku nie różniła się wiele od innych (większość banków ma bardzo podobne oferty), ale zadecydowało to, że mieliśmy tam oboje konta, a wymagany wkład własny wynosił 10%, gdy w wielu bankach jest 20%. Przy wyborze skonsultowaliśmy się dodatkowo dla pewności z doradcą finansowym, a wcześniej przejrzeliśmy opinie o banku w internecie - tu znaleźliśmy doradców kilku firm: http://www.doradcy-kredytowi.com.pl , jak Open Finance, czy Expander.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

10 wrz 2015, 07:27

Najlepiej rzucić okiem na porównanie kredytów gotówkowych. Wtedy mamy jasność, który bank prezentuje aktualnie najciekawszą ofertę.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

12 paź 2015, 12:14

Tutaj widziałam bardzo korzystną ofertę banku Millennium: http://finanse.sprzedajemy.pl/finanse-osobiste/kredyty-mieszkaniowe/bank-millennium. Podoba mi się to, że akceptują wiele różnych źródeł dochodu. To ważne, bo nie zawsze na umowie o pracę mamy ten, który ostatecznie otrzymujemy. Na stronie znajdziecie też oferty innych banków, warto porównać.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Kredyt mieszkaniowy, na dom - w jakim banku?

28 paź 2015, 18:29

Ja już porównywałam różne oferty i wychodzi, że jeden z lepszych kredytów mieszkaniowych ma Credit Agricole, gdzie jest duża elastyczność w ustalaniu warunków między bankiem a klientem. Głównie chodzi tu o ustalanie marż i prowizji, co jest właściwie kluczowe przy kredycie. Zaletą jest też okres kredytowania, który sięga nawet 35 lat.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość