braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Jak sobie dorobić?

07 sie 2015, 11:17

Wszystko zależy od tego, co umiecie. Ja dorabiam na tworzeniu stron internetowych i grafice dla firm.. Udaje mi się sporo zarabiać, ale jest to zasługa dobrej organizacji czasu pracy i szybkiego internetu od http://dropss.pl. Miałem kilku dostawców i żaden nie był tak dobry jak ten.

Uniejxka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2015, 11:17

Re: Jak sobie dorobić?

12 sie 2015, 11:26

Myślę, że dodatkowa praca księgowa może być dobrym pomysłem, by sobie dorobić. Tylko w tym trzeba mieć doświadczenie i smykałkę. Do nas przychodzi księgowa (normalnie pracuje gdzieś na etacie), a nam na zleceniu pomaga uporządkować obieg dokumentów i wszystkie rachunki, faktury itd.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Jak sobie dorobić?

24 sie 2015, 14:18

Może szukając pracy dorywczej takiej jak ta http://praca.gratka.pl/oferta/praca-wak ... 40085.html . Myślę, że to najlepsza opcja na dorobieniu sobie do pensji. Można też spróbować pracy jako konsultanka kosmetyczna ale na tym wiele się nie zarabia

evka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2015, 18:50

Re: Jak sobie dorobić?

09 wrz 2015, 15:25

Jestem za dorabianiem sobie jako hostessa. Jak się ma do tego predyspozycje, to dlaczego by nie skorzystać? W sieci jest pełno tego typu ogłoszeń. Sama zaglądam na gumtree i http://www.domenahostess.pl/zlecenia/ i spokojnie mogę w weekend dorobić i zawsze to jakiś większy grosz wpadnie. Zlecenia dla hostess pojawiają się codziennie, tylko trzeba dobrze szukać i być na bieżąco.

junikon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:29

Re: Jak sobie dorobić?

16 maja 2016, 16:51

Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

mnww
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2016, 14:35

Re: Jak sobie dorobić?

20 maja 2016, 15:00

Po prostu znajdź coś, w czym jesteś dobra i działaj. Ja na przykład od niedawna robię makijaże okolicznościowe.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Jak sobie dorobić?

09 lip 2016, 13:58

ja sobie dorabiam szyjąc w domu na maszynie dla znajomych :) oczywiście za pieniądze, bo wkładam w to trochę pracy jednak. Mam dobrą maszynę Łucznika http://www.galerialucznik.pl/pl/p/KATAR ... gratis/752 na której się łatwo szyje, jestem z niej bardzo zadowolona, więc idzie mi to szybko :D

mufak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2016, 13:40

Re: Jak sobie dorobić?

05 sie 2016, 13:53

w takich przypadkach rzeczywiście naprawdę fajnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju lokaty, nawet te na kilka miesięcy. Z tego co się orientuję to obecnie idea bank ma najlepsze oprocentowanie, ale jak chcesz dokładniej być w tym temacie to sobie przejrzyj najkorzystniejsze lokaty bankowe z porównania rekinfinansow.pl - na pewno coś Ci wpadnie w oko ;)

Marta077
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2016, 15:26

Re: Jak sobie dorobić?

06 sie 2016, 15:49

Praca dorywcza może być dobrym pomysłem dla tłumaczy.

wercia45
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2016, 11:59

Re: Jak sobie dorobić?

08 sie 2016, 12:12

Ja sobie dorabiam w weekendy pracując jako kelnerka w restauracji. Najlepiej zająć się czym co się lubi, co daję satysfakcję.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość