numix
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2015, 17:30

Jak uzyskać auto zastępcze?

05 sie 2015, 17:33

Zastanawiacie się jak można starać się o auto zastępcze? Do niedawna też miałam z tym problem bo niestety moje auto uległo wypadkowi i zostałam bez żadnego a jest mi ono na codzień potrzebne do pracy... udało mi się jednak zdobyć zastępcze, jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobić, zajrzyjcie tu zastepczy.org

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

06 sie 2015, 15:37

generalnie ubezpieczyciel to za Ciebie załatawia

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

29 sie 2015, 18:25

Tak, pod warunkiem że masz to zagwarantowane w ubezpieczeniu, zwykle OC nie obejmuje takiej opcji, chociaż warto sprawdzić https://www.lu.pl/ coś mi się kojarzy że w reklamie widziałam też taką opcję.

Awatar użytkownika
mfind
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:27

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

31 sie 2015, 12:49

To czy dostaniesz auto zastępcze zależy też od tego czy jesteś poszkodowana, czy może jednak sprawcą. Jeśli jesteś poszkodowana wtedy zawsze można żądać auta zastępczego od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. W przypadku jeśli to Ty jesteś sprawcą to czy uzyskasz auto zastępcze zależy od Twojego ubezpieczyciela i oferty assistance. Niektórzy oferują darmowe miniassistance w cenie OC (samochód wtedy otrzymujemy najczęściej na maks. 3 dni), natomiast w większości towarzystw należy dokupić taką opcję, ale i czas wypożyczenia jest wydłużony..

Pozdrawiam,
Łukasz

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

16 wrz 2015, 13:04

Ja mam takie ubezpieczenie OC że w razie awarii samochodu dostanę auto zastępcze. Nie korzystałam z tego nigdy ale zawsze to jakieś zabezpieczenie w razie W. Od jakiegoś czasu myślę o zakupie nowego auta. Znalazłam nawet salon samochodowy z bardzo ciekawą ofertą. Nie wiem tylko czy to, które mam sprzedać czy zostawić. Ma pełne ubezpieczenie, które niedawno opłaciłam i wszystko by przepadło...

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

25 wrz 2015, 11:36

Dlatego my ubezpieczając auto wybraliśmy w Cuk pełen pakiet, właśnie żeby się o takie sprawy nie martwić.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

01 paź 2015, 12:05

Zazwyczaj takie samochody warsztaty oferują czy salony samochodowe.
Wydaje mi się, że wartość samochodu ma tu duże znaczenie.
Są tutaj miłośnicy lexusa!
Sama wiele czytam na jego temat!
Wyczytałem ostatnio, że marka ma w planach wypuścić samochud z silnikiem diesla- http://www.mototarget.pl/news,czy_bedzi ... 20206.html to bardzo ciekawe info.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

02 paź 2015, 14:27

Ja zawsze miałam słabość do tych z Seri F. O ich historii możecie sobie przeczytać na http://www.mototarget.pl/news,seria_f_8 ... 20239.html
Uważam je za klasę wyżej!

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

12 lut 2016, 15:28

Podczas wypadku, gdy składasz dokumenty do ubezpieczyciela mówisz, że potrzebujesz auto zastępcze i muszą Ci dać, bo np. mówisz, że dojeżdzasz do pracy czy np. dzieci do szkoły wozisz i musza Ci dać.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Jak uzyskać auto zastępcze?

21 lut 2016, 19:05

Samochód zastępczy bez problemu możesz wynająć tutaj http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Nie płacisz nic, nawet kaucji bo wszystko pokrywa sprawca wypadku ze swojego OC. Moim zdaniem warto korzystać z tej możliwości zwłaszcza jeśli nasz samochód trochę oberwał w wypadku.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość