dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Powiększanie piersi

09 kwie 2015, 14:38

Kto co lubi pewnie, ale jednak większości facetom podobają się duże piersi, nawet sztuczne :p

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Powiększanie piersi

11 kwie 2015, 23:06

to prawda, bielizna potrafi zdzialac cuda. Trzeba ją tylko odpowiednio dobrac :)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Powiększanie piersi

13 kwie 2015, 09:20

Niby tak ale powiem Wam,że warto jest zainwestować w ładny biust chociażby dla siebie samego. Dzięki temu czujemy się bardziej atrakcyjne, bardziej pewne siebie...
Sama również jestem po kuracji Perfect Bust i polecam ! Stosowałam wcześniej wiele innych tabletek ( najczęściej z allegro) ale żadne nie były skuteczne , dopiero te.
Dodam jendak,że nie należy się spodziewać efektów w 1 miesiącu ale tak dopiero po ok trzech.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Powiększanie piersi

16 kwie 2015, 10:49

Jeśli dla siebie samego, a nie dla siebie samej, to ciekawie:) Na pewno każdy facet marzy o tym, żeby mieć pod ręką zawsze jędrne piersi:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Powiększanie piersi

30 kwie 2015, 13:58

Brałam te tabletki Perfect Bust. Wczesniej miałam do czynienia z innymi. I o ile wczesniejsze nie dawały praktycznie żadnych efektów to te aż mnie zadziwiły. Piersi faktycznie się powiększyły . Są bardziej jędrne. wyglądają na ładniejsze. Może nie jest to powiększenie takie jak w przypadku operacji ale i tak moje poprzednie staniki zrobiły sie na mnie trochę za małe.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Powiększanie piersi

10 sie 2015, 09:51

Moja siostra poddała się takiej operacji i aktualnie czeka ją wymiana implantów w clinicforyou.com. Postanowiła postawić na bardziej anatomiczny kształt biustu i myślę, że wyjdzie jej to na dobre.

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Powiększanie piersi

03 wrz 2015, 21:26

Kto co lubi pewnie, ale jednak większości facetom podobają się duże piersi, nawet sztuczne :p
Mój kolega twierdzi, że pierś idealna to taka w rozmiarze C - dużo brakuje do D, która dobrze leży. Swoją drogą wiele osób boi się implantów a to nie jest już jedyna droga. Są przecież metody i można wykonać powiększanie piersi własnym tłuszczem chociażby tutaj o tym czytałam - http://www.kriocentrum.com/ chyba jak każda kobieta temat się interesowałam, na ten moment jestem już chyba za stara na takie zabawy, ale może jakby miała 10 lat mniej to kto wie czy bym się nie zdecydowała.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Powiększanie piersi

04 wrz 2015, 12:09

Tak naprawdę każdy facet ma inny gust i nie należy kierować się opiniami mężczyzn tylko własnymi potrzebami.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Powiększanie piersi

10 wrz 2015, 10:19

Punkt widzenia mężczyzn to jedna kwestia,natomiast druga to nasze samopoczucie i zdanie,musimy po prostu dobrze czuć się we własnym ciele,bez skrępowania i wstydu. Osobiście nie zdecydowałabym się na taki zabieg.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Powiększanie piersi

12 wrz 2015, 12:39

Jedyne co działa - https://pieknybiust.wordpress.com/
Zabiegi kosztują, ale to jedyna metoda, która może przynieść zadowalające efekty.
Żele, kremy i inne kosmetyki - one wam piersi nie powiększą.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości