CosmoCenter
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:28

Re: Prezent na ślub???

14 maja 2015, 01:08

Oryginalnym prezentem ślubnym może być wykupienie dla Państwa Młodych pakietu w salonie kosmetycznym. Dzięki temu młodzi małżonkowie będą mogli zrelaksować się po stresach związanych z organizacją wesela i przygotować na podróż poślubną :) To również bardzo osobisty prezent, z pewnością robiący większe wrażenie niż kolejny serwis kawowy czy żelazko. Osoby z okolic śląska zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach. Kontakt znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://cosmocenter.pl/

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Prezent na ślub???

14 maja 2015, 13:49

Zastanówmy się co sami chcielibyśmy dostać w prezencie ślubnym,moim zdaniem w większości przypadków tak czy inaczej będą to pieniądze bo wtedy Państwo Młodzi kupią sobie co zechcą,dla mnie np prezent takiego bonu do salonu kosmetycznego nie bedzie trafiony.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Prezent na ślub???

05 sie 2015, 13:58

W prezencie moim zdaniem najlepiej sprawdza się bukiet kwiatów połączony z kopertą i małym, symbolicznym prezentem. Jeśli jesteście z Opola, to polecam kwiaciarnie http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-opole, bo robi bardzo ładne i ciekawe bukiety, za które nie zapłacicie wcale drogo.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Prezent na ślub???

05 sie 2015, 15:26

Już się odchodzi od dawania kwiatów. Moim zdaniem lepiej te pieniądze dołożyć do prezentu.

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Prezent na ślub???

11 sie 2015, 12:59

To racja,bukiet kwiatów jest chyba jednym z najgorszych pomysłów na prezent jak można w tej chwili dostać. Wiem,że to symbol,ale mimo wszystko szybko idzie do kosza,nie warto. Lepiej postawić na coś praktycznego co faktycznie przyda się na nowej drodze życia:)

zabobonna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2015, 10:56

Re: Prezent na ślub???

21 sie 2015, 16:15

Też lubię dawać prezenty praktyczne i to nie tylko z okazji ślubu. Najczęściej patrzę na stronę electro.pl Zawsze coś wybiorę. Ostatnio gdy żenił się brat, to dostali kamerę. Oboje lubią podróże, więc będą mogli więcej utrwalić niż aparatem.

kolia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2015, 09:32

Re: Prezent na ślub???

24 sie 2015, 09:34

Najlepszym rozwiązaniem według mnie jest kasa i do tego skromny upominek.

zolza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2015, 13:40

Re: Prezent na ślub???

26 sie 2015, 13:49

Byłam jakiś czas temu na weselu u znajomych i kupiłam im dwa takie puszyste wielkie szlafroki dałam tylko do wyszycia na jednym kołnierzu widniał napis MĄŻ a na drugim ŻONA. :)

malamiii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:28

Re: Prezent na ślub???

28 sie 2015, 10:39

ja też zawsze daję pieniądze. takie gotowe listy prezentow jakos nie do konca mi sie podobaja, a dajac pieniadze unikam sytuacji z nietrafionym podarunkiem;p

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Prezent na ślub???

10 wrz 2015, 10:11

Jeszcze sprzęt agd jest dosyć znośną opcją,pod warunkiem ze nie dostaniemy 4 żelazek i 3 czajników,bo wtedy mamy ich nadmiar:0 Mimo wszystko to właśnie pieniądze plus jakiś drobny upominek będą moim zdaniem najlepszym prezentem.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość