hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: Ortopedia i sport

14 wrz 2015, 21:08

Tak zgadzam się iż dobrze dobrane buty to podstawa sama nosze New Balance i sobie chwalę. bardzo lubię sport i jeżeli już mam jakaś kontuzję to zawsze korzystam z usług przychodni Ortopedy i Chirurga w Warszawie na ulicy Białobrzeskiej. Jestem zawsze tam dobrze obsłużona - posiadają USG także wszystko za jednym razem. Jeżeli ktoś będzie miał taki kłopot to polecam: http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg ... go-kolana/

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Ortopedia i sport

17 wrz 2015, 15:13

JA nie przepadam za New Balance. Nie podoba mi się ich design. Kupiłam za to Nike i bardzo sobie je chwalę.

Awatar użytkownika
RexMedica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, 15:23

Re: Ortopedia i sport

21 wrz 2015, 13:58

W przypadku bólów stawu kolanowego, skokowego czy biodrowego u osób, które regularnie biegają, warto wykonać badanie rezonansem magnetycznym o mocy 1,5 Tesli, przy użyciu dedykowanej cewki. Pacjenci mogą skorzystać z takiego aparatu w centrum Rex Medica Sport, które mieści się w Warszawie. Dzięki badaniu ocenić można stan aparatu więzadłowego i ścięgien, obecność płynu w jamie stawu, złamania, przemieszczenia, obrzęki kości, a także inne zmiany niewidoczne na zdjęciu rentgenowskim.

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Ortopedia i sport

11 paź 2015, 20:24

ja na bóle stawów stosuję elektrostymulację http://www.elektrostymulatory.com/elekt ... lacja.html# To bardzo skuteczny sposób i można go stosować w domu.

adol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:19

Re: Ortopedia i sport

21 paź 2015, 10:37

Jeśli jesteś sportowcem to na pewno trener będzie mógł polecić Ci dobrego ortopedę. W końcu osoby uprawiające czynnie sport często odwiedzają tego lekarza.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość