Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Depilacja laserowa - polecane gabinety

24 wrz 2015, 12:25

Pomyślałam, że warto założyć taki watek. Sama chciałabym wybrać się tej zimy na depilację i nie wiem, gdzie. Jestem z Gdańska, więc gdyby ktoś coś wiedział, to podpowiedzcie.

ewkaretka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:54

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

25 wrz 2015, 12:01

Jeśli ograniczysz się tylko do Gdańska to sorka, ale Ja polecam depilacja brazylijska w toruniu Może gdzieś tam w pobliżu znajdziesz salon BM :) Bardzo fajny zabieg laserowy ;)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

28 wrz 2015, 19:42

Jak zabieg depilacji laserowej i to okolic bikini może być fajny? Ja byłam bardzo zawstydzona, choć pani kosmetyczka starała się, żebym czuła się jak najlepiej.
Do tego po co każesz dziewczynie jechać do Torunia, skoro w Trójmieście jest sporo dobrych gabinetów. ja mogę polecić szczególnie Clinica Cosmetologica w Gdańsku, gdzie sama byłam na zabiegu.
jak już wspomniałam nie był on fajny, ale nieprzyjemny tez nie, t znaczy atmosfera była naprawdę profesjonalna, a sam zabieg bezbolesny, ale pokazywanie swoich okolic bikini obcym ludziom nigdy nie było moim konikiem. Choć przy 4-tym zabiegu już czułam się bardziej wyluzowana.
Zabieg był bardzo skuteczny, bo mają tam najlepszy w kraju laser, Palomar Vectus.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

07 paź 2015, 12:59

Na pewno w okolicy miejsca zamieszkania każdej z nas,znajdzie się takie dobre studio kosmetyczne w którym możemy przeprowadzić depilację laserową,pozostaje jedynie pytanie o koszty i jeżeli wymieniamy te konkretne gabinety to podajmy również cenę takiego zabiegu.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

08 paź 2015, 21:26

Myślę, że w Gdańsku takich salonów z depilacją laserową nie brakuje ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

12 paź 2015, 12:06

To chyba można zrobić po prostu w lepszym salonie kosmetycznym.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

01 gru 2015, 17:27

To chyba można zrobić po prostu w lepszym salonie kosmetycznym.
Tylko wiesz, najpierw trzeba wiedziec, ktory jest dobry ;p Jesli juz mowimy ogolnie o takich jakie sa w Polsce dobre, to ja polece Esteticenter w Lublinie. Co do cen to zalezy od tego, jakie partie chcecie robic, wiadomo ze czasem sa tez tansze jak robisz na przyklad lydki + uda niz jak osobno lydki a potem uda... :)

Julita82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2015, 17:38

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

01 gru 2015, 17:42

Kobietki, a coś w Łodzi godnego polecenia się by znalazło? Chciałam pierwszy raz skorzystać i poszukuję. Dzięki za pomoc :)

KlinikaLaPerla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2015, 15:31

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

03 gru 2015, 16:04

Hej! Witam Wszystkich na forum. Widzę,że temat dotyczy dobrych i polecanych gabinetów kosmetycznych, więc nie sposób pominąć również Naszej kliniki La Perla,gdzie wykonacie profesjonalne zabiegi,w tym również depilacji laserowej,służymy fachowa pomocą oraz profesjonalną poradą lekarską. Na pewno każda z Was będzie bardzo zadowolona :)

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

14 gru 2015, 22:26

ja robilam z Perfect Lift w Krakowie, efekty super po 4 zabiegach, Pan doktor bardzo mily a przede wszystkim profesjonalny

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość