Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Sztuczki w sypialni

23 wrz 2015, 14:03

Ale ileż mozna tej bielizny, cała szuflada lezy i po paru latach to już nic szczegolnego

AllExclusive
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:46

Re: Sztuczki w sypialni

28 wrz 2015, 11:55

W takim razie nie idź w kierunku ilości posiadanej bielizny,a bardziej jej jakości bo to powinno się liczyć,przecież jeden sexi komplet starczy Ci na dosyć długo,nie jest to coś co zakłada się od tak sobie na co dzień,a raczej na te wyjątkowe okazje:)

Awatar użytkownika
domatorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2015, 16:12

Re: Sztuczki w sypialni

01 paź 2015, 12:44

A ja jestem jak najbardziej za próbowaniem czegoś nowego w sypialni. Nie wszystko Wam się spodoba, ale niekótre nowe rzeczy na pewno, a zawsze urozmaicenia są dobre, wnosi coś nowego do Waszego erotycznego życia i seks przestaje być monotonny :)

Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: Sztuczki w sypialni

01 paź 2015, 14:13

generalnie trzeba być otwartym na nowe doznania i propozycje,od tego wszystko się zaczyna i pozwoli nam to uniknąć rutyny,nudy w sypialni. My chętnie pomożemy podczas wyboru odpowiedniej,seksownej bielizny,zresztą zerknijcie do nas,zapraszamy:)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sztuczki w sypialni

02 paź 2015, 10:36

Na pewno trzeba słuchać siebie nawzajem i wiedzieć o własnych potrzebach. Grunt to szczera rozmowa.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Sztuczki w sypialni

12 paź 2015, 15:45

A co jest złego w "podgrzewaniu atmosfery" od czasu do czasu? Ludzie i związki różnią się między sobą, ale grunt to znaleźć wspólny język. Wiadomo, że z czasem iskra w związku trochę się wypala i warto ją rozpalić na nowo. Są na to różne sposoby, moim ulubionym ( do którego zainspirował mnie artykuł na stronie: http://lekidlafaceta.pl/) jest afrodyzjak w postaci..słodyczy :) Bita śmietana czy miód to świetne urozmaicenie i fajna zabawa! Przynajmniej na dobry początek!

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Sztuczki w sypialni

14 paź 2015, 17:00

Nie no jak dla mnie idealna sprawa:D (Ale ja to taka chłopczyca trochę jestem :P)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Sztuczki w sypialni

11 lis 2015, 21:42

Nie da się ukryć, ze każdy lubi coś innego i powinien to wdrażać w swoim związku. U nas mój mąż bardzo lubi afrodyzjaki i różne gadżety. Ja kiedyś nie byłam do tego przekonana, ale przy nim zmieniłam zdanie. Ostatnio oglądaliśmy na http://swiat-doznan.pl/ gadżety erotyczne i rozważamy zakup kilku zabawek. O związek trzeba bardzo dbać szczególnie o sprawy łóżkowe dlatego warto rozmawiac o swoich fantazjach z partnerem i w miarę możliwości wcielać je w życie.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Sztuczki w sypialni

19 lis 2015, 16:37

Ja od czasu do czasu wprowadzam do swojego życia łóżkowego niewinne gierki :-D
kupuję sobie seksowną bielizne, jakieś przebranie albo gadżety na pobudzenie :) nie chcemy żeby nam się przytrafiła monotonia. W dzisiejszych czasach na szczescie wszystko mozna kupic dyskretnie przez internet. Ja osobiscie kupuje w nowedoznania.com.pl, w sumie sklepow jest duzo, ale jakos ten mi sie najbardziej spodobal.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Sztuczki w sypialni

20 lis 2015, 12:21

Jesteście szalone :D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość