uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Co ubrać na wesele?

28 wrz 2015, 11:16

sukienka na wesele powinna być właśnie elegancka i stonowana. Nie możemy się świecić jak choinka bo to nie dyskoteka a poważna uroczystość. Jeśli sukienka jest w delikatnym kolorze to można ją dopieścić bogatymi dodatkami i na odwrót. Musi być zachowana proporcja o której się często zapomina. O wskazówkach dotyczących stylizacji weselnych możecie poczytać w tym artykule http://mag.net.pl/jaka-sukienka-na-wesele-6-praktycznych-porad/ ja pod tym kątem wybierałam sukienkę na ślub przyjaciela i bardzo byłam chwalona za swoją kreację.

AllExclusive
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:46

Re: Co ubrać na wesele?

28 wrz 2015, 12:00

W zasadzie niezależnie od tego na co się zdecydujesz,to polecam też pomyśleć o dobrej,eleganckiej i stylowej bieliźnie w której będzie Ci po prostu wygodnie. Na naszej stronie znajdziesz jej szeroki wybór:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co ubrać na wesele?

07 paź 2015, 13:46

Srebrna biżuteria to fajny dodatek do całości i również polecam się nią zainteresować,a co do sukienki- rzecz gustu,akurat bardziej widziałabym taka ostrą czerwień lub róż na wesele:)

timi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2016, 20:28

Re: Co ubrać na wesele?

19 mar 2016, 21:19

Zależy jaka masz figurę i jakie kolory najbardziej ci pasują, ważne abyś ty czuła się dobrze w nowej sukience.

Melany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2016, 15:05

Re: Co ubrać na wesele?

20 mar 2016, 15:13

No ja teraz mam ten sam problem. Wesele się zbliża a ja nie wiem co ubrać. Zawsze tylko czarne sukienki ubieram i tak się już do tego przyzwyczaiłam, że teraz nie widzę siebie w jakimś innym kolorze :ico_wstydzioch: Myślicie, że jak ubrałabym białą sukienkę to panna młoda się obrazi?

Awatar użytkownika
melisska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:00

Re: Co ubrać na wesele?

21 mar 2016, 12:28

Myślicie, że jak ubrałabym białą sukienkę to panna młoda się obrazi?
Melany, jak założysz białą sukienkę na weselę, będzie to spore faux pas, więc na Twoim miejscu, bym zrezygnowała z tego pomysłu ;).
Skoro lubisz czerń i nie bardzo wiesz, na jaki kolor ją zamienić, to może po prostu załóż czarną kieckę przełamaną innym kolorem? Co myślisz np. o tej: http://www.modema.pl/product-pol-19713- ... rika-.html? Chyba że jesteś zdecydowana zaszaleć z kolorami :)

Awatar użytkownika
wiktoria02
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:48

Re: Co ubrać na wesele?

22 mar 2016, 20:24

Ja często szukałam sukienek które w danym sezonie były modne, sugerowałam się trendami.. Jednak od pewnego czasu zaczęłam po prostu ubierać to co mi się podoba i przede wszystkim to w czym jest mi wygodnie. Wtedy też doskonale się bawię i nie mam na co narzekać :)

Elfrika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2016, 14:05

Re: Co ubrać na wesele?

23 mar 2016, 14:09

Jeśli brakuje nam pomysłu na kreację weselną, zawsze możemy postawić na prosty fason sukienki, a bardziej skupić się na dodatkach, które będą “wisienką na torcie” naszej stylizacji. Nietuzinkowa kopertówka, stylowy pasek, szalony print na portfelu - takie akcenty powodują, że wyglądamy elegancko a zarazem z pomysłem:) Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu www.elfrika.pl w celu znalezienia inspiracji:)

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: Co ubrać na wesele?

24 mar 2016, 11:11

A ja jestem za miesiąc świadkiem i tez nie mam pojęcia w co się ubrać ;x

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: Co ubrać na wesele?

24 mar 2016, 11:38

może jakaś sukienka koktajlowa w kolorze koralowym? przejdź się po sieciówkach i zobacz jak się sytuacja kształtuje w kwestii koktajlówek.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość