onaiobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2013, 18:04

praktyczna torba na ciepłe dni

26 kwie 2013, 17:09

pokażmy jakie są najbardziej praktyczne torebki na wiosnę i lato :) moim zdaniem taka będzie praktyczna http://www.mojawalizka.pl/torebki/toreb ... 0-742.html

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: praktyczna torba na ciepłe dni

19 mar 2015, 12:56

Moim zdaniem praktyczna torba, to pojemna torba. Małe egzemplarze zdecydowanie nie są dla mnie, gdyż zazwyczaj noszę ze sobą mnóstwo rzeczy, które jednak trochę ważą i zajmują sporo miejsca. Warto wiedzieć, jak dobrać torbę do stylizacji, aby nasz wygląd był spójny i elegancki, dzięki czemu zadamy szyku na ulicy, jak i na salonach.

Awatar użytkownika
pliszkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2015, 17:24

Re: praktyczna torba na ciepłe dni

19 mar 2015, 19:04

A ja tam lubię nosić takie zwykłe szmaciane torby. Nie ma problemu z zabraniem pudełek do pracy, na portfel i dokumenty mam specjalną małą torebkę "teczkę", którą zarzucam na ramię, a resztę pakuję w te ekologiczne :)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: praktyczna torba na ciepłe dni

29 mar 2015, 11:21

Coś eleganckiego bym chciała na zakupy, bo reklamówki i szmaciane to już mi się znudziły:)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: praktyczna torba na ciepłe dni

27 wrz 2015, 07:37

Ja właśnie poluję na nową torebkę :) Portfel też by mi się przydał - bardzo fajne i niedrogie widziałam wczoraj na http://www.javro.pl/galanteria-skorzana ... terii.html Jestem zmuszona uzupełnić moją garderobę a właściwie to ją wymienić. Gust mi się znacznie zmienił i nic co mam mi się nie podoba.

AllExclusive
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:46

Re: praktyczna torba na ciepłe dni

28 wrz 2015, 12:02

Ja preferuję te większe torby,gdyż są bardziej praktyczne,zmieścimy w nich niemal wszytko co chcemy,łącznie z książkami lub zakupami,więc właśnie za czymś takim się rozglądam na jesień. Znacie jakieś fajne,ciekawe promocje?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość