malwinasokol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2015, 14:58

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

14 wrz 2015, 15:00

Najchętniej chyba ubrania i buty, czyli nie zaskoczyłam was za bardzo :P Czekam na nową kolekcję marki sto procent, mam nadzieję, że na jesień pojawi się coś nowego. Jak łatwo się domyślić ubieram się w skateshopach, uwielbiam luźny styl życia i bycia ;)
Ciekawe czy znajdzie się jakaś kobieta, która nie lubi zakupów. Czy mamy to zapisane w genach :D

Luvu
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 wrz 2015, 12:05

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

15 wrz 2015, 12:12

Ja podobnie,najczęściej i najchętniej przez internet kupuje buty oraz odzież,a to głównie z racji niższej ceny i szerokiego wyboru,jeżeli szukacie dobrego sklepu z odzieżą to zapraszamy również do nas:)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

20 wrz 2015, 18:57

Ja ostatnio najchętniej kupuję jedzenie ;D Zaczęłam się bawić w kuchni, gotuję, wymyślam, eksperymentuję ;) I naprawdę świetnie się przy tym bawię. Nie sądziłam,że zdrowe odżywianie może być takie fajne! Przedwczoraj oglądałam sokowirówki i zastanawiam się nad zakupem. Mam już jedną co prawda ale jest strasznie stara i nie zawsze udaje się zrobić w niej sok. Nowa z pewnością by mi się przydała.

olga01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2015, 10:18

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

23 wrz 2015, 11:06

Buty i spodnie, zawsze kiedy wybieram sie do galerii nawet tylko po bluzeczkę, to wychodzę z jakimiś butami lub spodniami :) nic nie poradzę, nałóg po mamie :)) :ico_haha_01:

AllExclusive
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:46

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

28 wrz 2015, 12:10

A bieliznę? Bo ja uwielbiam kupować erotyczną i zmysłową bieliznę,mam nawet swoje ulubione ,marki,zawsze sprawi ami to ogromną przyjemność,polecam wszystkim:)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

02 paź 2015, 22:16

Jak to co-oczywiście ciuchy! Najlepiej coś w takim stylu http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-ko ... cora-tunic . Swobodnie i wygodnie a zarazem modnie. Jaki jest Wasz ulubiony styl? Mi dalekie są szpilki i mega sukienki, nie czuje się dobrze w takich stylizacjach i najważniejsze nie umiem chodzić w szpilkach.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

04 paź 2015, 19:33

Nie będę oryginalna, ponieważ najbardziej lubi kupować ubrania. I książki. I biżuterię. Kosmetyki. Rzeczy do domu. W sumie lubi chyba po prostu kupować ładne rzeczy.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

05 paź 2015, 11:43

Książek to mi w domu taki dostatek, że mąż kupił mi już drugi regał. Zawsze jak gdzies jestem to cos fajnego na propmocji wypatrzę. Ostatnio też sporo ciuchów kupiłam bo w Fashion House mieli promocje jesienna, więc zaopatrzyłam się w nowe rzeczy bo ogrom był za pół ceny ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

07 paź 2015, 13:23

Przez internet zdecydowanie najbardziej lubię zamawiać kosmetyki oraz czasem odzież. jest znacznie taniej,a do tego wybór niezwykle szeroki,to czysta oszczędność.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

09 paź 2015, 17:27

Ja ostatnio bardzo często kupuję kosmetyki do makijażu. Uczę sie konturowania i malowania brwi. Myślę o zakupie pędzli do makijażu Nanshy które widziałam w internetowej drogerii puderek kliknij tutaj - http://puderek.com.pl/67_nanshy Czy któraś z was ma te pędzle? Jak się sprawdzają? Myślałam jeszcze o Hakuro podobno też są dobre.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość