Awatar użytkownika
roscisl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2015, 18:29

Re: Jak dbacie o siebie latem?

11 paź 2015, 19:16

ja zawsze latem, gdy moja skóra robi się nie do zniesienia przez upały, staram się często zaglądać do kosmetyczki na zabieg rewitalizujący :) bardzo pomaga utrzymać mi zdrową cerę, korzystam z usług tej firmy: http://www.esteti-med.pl wstawiam link bo może któraś z was się też skusi, mają bardzo profesjonalną kadrę i wszystkie zabiegi są wykonywane bardzo dokładnie, już nie jeden raz byłam u nich i robiły cuda z moją cerą, moim zdaniem każda kobieta powinna od czasu do czasu udać się na dobry zabieg :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak dbacie o siebie latem?

12 paź 2015, 14:58

A jak dbacie o siebie zimową porą? Spadł pierwszy śnieg. Zabezpieczacie jakoś swoją skórę przed mrozem?

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak dbacie o siebie latem?

16 paź 2015, 14:07

Główną zasadą jest stosowanie filtrów, zwłaszcza jeżeli mowa idzie o kremach dla twarzy. Następnie, warto zwrócić uwagę na odpowiednie nawilżanie skóry po opalaniu. Także pić odpowiednią ilość wody codziennie, ponieważ latem jaknajbardziej tego potrzebujemy. Na koniec, oczywiście, zdrowe odżywanie się, głównie warzywa i owoce.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jak dbacie o siebie latem?

22 paź 2015, 11:54

Ja używam kremów z filtrem i balsamów. Chyba większy problem mam z pielęgnacją latem niż zimą. Jakie macie sposoby na pielęgnację o tej porze roku? Mnie jeszcze czeka kurzajka leczenie i przez to czuję się jeszcze gorzej sama ze sobą. Staram się pielęgnować skórę i ćwiczyć ale jak patrzę na tą wielką kurzajkę na stopie to mi się odechciewa wszystkiego :/ Miałyście kiedyś kurzajki? Jak wam się udało je usunąć?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak dbacie o siebie latem?

22 paź 2015, 13:16

Ja także stawiam na kremy z filtrem. Moja skóra nie powinna być opalana.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak dbacie o siebie latem?

21 cze 2016, 12:22

ja z okazji rozpoczętego lata postanowiłam kupić sobie torebkę pasującą idealnie do tej pory roku. Większość tych co mam jest taka ciężka, które dobrze wyglądają w okresie jesienno-zimowym ale nie w lecie, kiedy to stawia się na lekkość. Dlatego kupiłam sobie bardzo ładną torebkę z oferty na http://domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie w których wszystko się zmieści i pasuje do niemalże każdego ubioru.

Bulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2016, 15:59

Re: Jak dbacie o siebie latem?

21 cze 2016, 16:10

Przede wszystkim pamiętamy o ochronie przed słońcem! Kremy i balsamy z filtrem to podstawa. A po drugie koniecznie nawilżamy cerę. Słońce jest dla nas dobre, ale w zbyt dużych ilościach szkodzi - jak wszystko.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak dbacie o siebie latem?

02 sie 2016, 11:21

Zgadzam się,ochrona przed słońcem oraz odpowiednie kremy z wysokim filtrem to podstawa pielęgnacji latem dla naszej skóry i nie wolno o tym zapominać,inaczej możemy się nawet poparzyć słońcem. Kolejna kwestia to dobre kosmetyki,najlepiej te z naturalnym składem.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jak dbacie o siebie latem?

15 wrz 2016, 12:00

A jaki jest wpływ beta karotenu na włosy? Bo ja słyszałam tylko o korzyściach dla cery.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość