Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Minimalistyczne wnętrze

30 wrz 2015, 20:31

Ja zawsze mówię że im mniej tym więcej, więc jeśli chodzi o ten trend to mówię tak :)

beatabeatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 wrz 2015, 09:54

Re: Minimalistyczne wnętrze

13 paź 2015, 12:27

Minimalizm we wnętrzach to moda, która zdecydowanie mi się podoba :) nigdy ie moglam patrzeć na przeladowane pomieszczenia, a najgorsze są moim zdaniem meblościanki :-/

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Minimalistyczne wnętrze

13 paź 2015, 15:08

Właśnie w takim stylu chcę urządzić małą sypialnię w bloku. Mam nadzieję, że mi się to uda:)

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Minimalistyczne wnętrze

15 paź 2015, 09:07

Ja lubię minimalizm we wnętrzach, z tym, że jak zagoszczę to minimalizm zanika. :) Podobają mi się lofty z tym ich industrialnym stylem, surową cegłą, betonem i blachą.

mpod
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:25

Re: Minimalistyczne wnętrze

10 lis 2015, 15:43

Ja lubię minimalizm we wnętrzach, z tym, że jak zagoszczę to minimalizm zanika. :) Podobają mi się lofty z tym ich industrialnym stylem, surową cegłą, betonem i blachą.
Mnie też coraz bardziej podobają się wnętrza w takim stylu :) Naprawdę nie lubię przepychu i nadmiaru ozdób, więc dla mnie to coś idealnego.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Minimalistyczne wnętrze

07 gru 2015, 15:31

Moim zdaniem lepssze drewniane. Tapicerowane to do klasycznego wnętrza.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Minimalistyczne wnętrze

08 gru 2015, 16:38

takie są najlepsze:)

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Minimalistyczne wnętrze

09 gru 2015, 14:26

Uwielbiam surowe wnętrza w połączeniu z drewnem. Lepiej mi się wtedy pracuje i odpoczywa. W moim mieszkaniu najbardziej wyrazisty jest salon, jest w nim sporo dodatków ze względu na wygodę gości. Natomiast w sypialni mamy tylko komodę, szafki nocne i wygodne łóżko z http://snimisie.pl/. Najciekawsze jest to, że takie łóżko jest montowane bez użycia gwoździ :D

hienko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2015, 15:35

Re: Minimalistyczne wnętrze

09 gru 2015, 20:02

Ja postawiłam na zabudowę. Zabudowałam przedpokój i sypialnie w szafy. tam pomieściłam wszystko. W salonie mamy minimalistyczne meble. Bez pierdół i pstrokacizny. Szafka rtv, komoda, witryna. Na komodzie jeden koszyk i świeczki z http://zapachdomu.pl/yankee-candle . Nie mamy dywanów, firanek i zasłon, dzieki czemu mieszkanie wydaje się być większe.

EkspertBondex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2015, 11:07

Re: Minimalistyczne wnętrze

14 gru 2015, 12:43

Cześć!

Myślę, że drewniane krzesła będą pasować do takiego wnętrza jak ulał. Meble wykonane z naturalnych materiałów wnoszą do pomieszczeń szczyptę magii i nadają przez to niepowtarzalny klimat.

Jak zauważono powyżej, ważną rzeczą jest odpowiednie zabezpieczenie drewna, by przetrwało jak najdłużej. W tym celu polecam Ci dodatkowe polakierowanie zakupionych mebli preparatem Bondex Universal, który zabezpiecza powierzchnię przed działaniem wody, wilgoci, czy promieni UV. Poza tym, tworzy elastyczną i zmywalną powłokę oraz wzmacnia i podkreśla naturalny rysunek drewna.

Jeśli, natomiast, głównym celem byłoby pomalowanie krzeseł farbą kryjącą, polecam emalię akrylową Bondex Acrylic Enamel. Dzięki swej elastyczności preparat pracuje razem z podłożem, nie łuszczy się i nie pęka. Dostępny jest w aż 17 różnych odcieniach, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni kolor dla siebie. Pozdrawiam!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość