Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

20 paź 2015, 13:34

Oczywiście, że są kremy, które pomogą Ci wygładzić zmarszczki. Przecież zmarszczki są nieuniknione, każdy je ma, bo to proces starzenia się, dlatego trzeba używać kremów, żeby je zmniejszyć.

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

23 paź 2015, 20:13

A czy przypadkiem nie jest tak, że na tym polega działanie kremów przeciwzmarszczkowych? :D

Slowianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2015, 11:55

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

24 paź 2015, 12:44

Użyj kremu forte anti-aging marki OrganicSeries, który zapewnia pełna regenerację skóry i działa przeciwstarzeniowo. Rewelacyjnie wypełnia zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowym. Stymuluje odnowę naskórka, przywracaj skórze równowagę fizjologiczną i co najważniejsze jest w całości oparty o naturalne składniki.

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

25 paź 2015, 11:17

To tez zależy ile możesz sobie na to kasy przeznaczyć. Bo są skuteczne kremy, ale kosztują majątek. Sztuką jest znalezienie dobrego, ale niedrogiego.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

28 paź 2015, 07:59

Na kremy, maseczki to już majątek wydałam. Zaczynam się poważnie zastanawiać na skorzystaniu z propozycji http://www.instytutluisa.pl/uslugi/medy ... na-twarzy/ Wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym. Raz zrobić i mieć święty spokój. Móc spokojnie patrzeć w lustro, bo zmarszczki szczególnie na czole strasznie szpecą.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

30 paź 2015, 10:35

Makijaż zakrywa zmarszczki? Kremy kremami ale trzeba je jakoś maskować...

cygaretka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:05

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

30 paź 2015, 13:10

w moim przypadku strzalem w dzisiatke okazał sie zabieg kosemtyczny spektakularne odmlodzenie w zalonie beauty expert w bierutowie. skóra jest pobudzana do produkowania wiekszej ilosci kolagenu imusze przyznac ze efekt jest dlugotrwaly i naprawde widoczny :)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

30 paź 2015, 13:17

Ja jestem za tym by maskować zmarszczki makijażem jeśli jest to możliwe, na zabiegi zawsze przyjdzie czas. Dobierając odpowiednie kosmetyki chociażby z serii makeup revolution - http://puderek.com.pl/45_makeup-revolution można wykonac naprawdę ładny makijaż. Ja uczę się makijażu oglądając filmiki w internecie i śledząc blogi kosmetyczne. Powoli łapię o co w tym wszystkim chodzi i potrafię zakryć makijażem wiele niedoskonałości.

TinkerBell
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2015, 16:53

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

02 lis 2015, 19:29

Warto wypróbować także kosmetyków z dodatkiem kolagenu,który skutecznie zniweluje zmarszczki oraz wygładzi,nawilży nasza skórę,na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór,warto zerknąć
http://tinkerbell.pl/pol_m_KRAINA-KOSME ... -3055.html

Poki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:03

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

04 lis 2015, 22:16

Moja mama używa właśnie tego kremu Neovadiol - jest zadowolona. Ja z resztą też widzę różnicę. Jej skóra odzyskała blask, a i ona sama mówi, że skóra stała się o wiele bardziej jędrna.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość