iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Marzenie - schudnąć

01 paź 2015, 14:31

Ja ostatnio sięgam codziennie po czystek. Jem pięć posiłków a od poniedziałku ruszam na siłownię. Miałam kiedyś wrzody dwunastnicy przez niezdrowe jedzenie i stres. Od tamtej pory bardzo o siebie dbam chociaż większa waga nadal się utrzymuje. Próbuję ją zrzucić głównie dla zdrowia.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Marzenie - schudnąć

08 paź 2015, 14:13

Mi się marzy lexus i to ten z silnikiem diesla!
A słyszeliście, że ta marka ma zamiar wypuścić taki samochód- http://www.mototarget.pl/news,czy_bedzi ... 20206.html
To dość zaskakujący fakt, zwłaszcza, że te samochody słyną z silników benzynowych z napędem hybrydowym!

vinger
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2015, 21:08

Re: Marzenie - schudnąć

14 paź 2015, 23:34

A co ma samochód do chudnięcia? Jak ktoś chce schudnąć to powinien zrezygnować z nadmiernego korzystania z samochodu na rzecz własnych nóg ;). Na początku można zacząć od wprowadzania drobnych zmian, np. zamiast korzystać z windy skorzystać ze schodów. Znaleźć w ciągu dnia minimum 30-40 minut na ćwiczenia. Ograniczyć słodycze, fast foody, chipsy i napoje gazowane. Możesz wprowadzić jeden cheat meal tygodniowo lub jeden dzień w trakcie, którego się nie ograniczasz (ale nie do przesady :P).

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Marzenie - schudnąć

15 paź 2015, 09:57

A ja jednak polecam wizytę u dobrego dietetyka.

adol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:19

Re: Marzenie - schudnąć

21 paź 2015, 10:35

Jeśli problem jest naprawdę zaawansowany, to polecam skorzystać z pomocy dietetyka oraz trenera personalnego. Ich wspólna praca na pewno przyniesie efekty.

mini005
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2015, 21:46

Re: Marzenie - schudnąć

21 paź 2015, 21:54

Ja ma się takie postanowienie zrzucić kilka kilogramów to trzeba to zrobić rozsądnie, bo nie jest najważniejsze to żeby schudnąć ale to żeby utrzymać wagę. Ja niecały rok temu schudłam niecałe 15kg. Niestety nie mogłam sobie pozwolić na wizytę u dietetyka więc starałam się zorganizować to jakoś sama. Bardzo dużo korzystałam z porad na stronie http://www.zgubkilo.info/. Jak na razie waga się utrzymuje wiec jestem zadowolona.

polalola777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2016, 23:31

Re: Marzenie - schudnąć

19 sty 2016, 12:29

Jeżeli mamy do zrzucenia dużą ilość kilogramów wówczas warto uda się do specjalisty, ustalić z nim jakiś program żywieniowy i oczywiście ćwiczenia. Można tez samemu skomponować sobie jakołś fajną dietę ja tak właśnie zrobiłam mniej słodyczy więcej warzyw i owoców odstawiłam białe pieczywo i makarony. I spodnie stają się luźniejsze, będę musiała iśc na zakupy :)

Jammajka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2016, 10:33

Re: Marzenie - schudnąć

21 sty 2016, 13:01

Przecież wcale nie jest trudno schudnąć. Wystarczy odpowiednia dieta, dużo ćwiczeń.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Marzenie - schudnąć

21 sty 2016, 14:21

To wcale nie jest takie trudne. Ogranicz węglowodany, skup się na bardziej zdrowych produktach na przykład http://melvit.pl/products/kasze/#!/kasza-bulgur-4x100g . Pamiętaj, że sama dieta to nie wszystko. Trzeba również dużo się ruszać. Dobra dieta oraz dużo sportu gwarantuje szybkie efekty. Pamiętaj, aby czytać skład produktów przed zakupem, to jest ważne!

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Marzenie - schudnąć

25 sty 2016, 20:19

Właśnie nie ograniczaj węglowodanów - warzyw, owoców i kasz czy ryżu możesz jeść ile chcesz. Nasz organizm nie tyle z węglowodanów tylko tłuszczu - nie tylko tego w mięsie ale także w nabiale, słodyczach i ogólnie przetworzonej żywności. Diety z ograniczaniem kalorii nie mają żadnego sensu bo zawsze przyjdzie jojo

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość