adol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:19

Re: Zawroty głowy

21 paź 2015, 10:42

Ja bym się wybrała do lekarza, bo zawroty głowy mogą mieć różne przyczyny. Od całkiem banalnych do bardzo poważnych.

Awatar użytkownika
RexMedica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, 15:23

Re: Zawroty głowy

22 paź 2015, 18:56

W przypadku regularnych i długotrwałych zawrotów głowy należy zgłosić się do neurologa, a następnie wykonać badanie głowy za pomocą rezonansu magnetycznego, np. w naszym warszawskim centrum Rex Medica. Wynik badania jest pomocny w diagnozowaniu zmian guzowatych mózgowia i przysadki mózgowej. Za pomocą urządzenia zbadane zostają również wewnątrzczaszkowe odcinki nerwów czaszkowych, tkanka mózgowa, jak i struktury tylnej jamy czaszki (m.in. rdzenia przedłużonego).

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: Zawroty głowy

24 paź 2015, 17:46

Wiesz co nie wiem ja mam nerwicę i z tego powodu kręciło mi się w głowie. Odkąd chodzę na terapię http://psycholog-ms.pl/poradnia/ to czuje się lepiej i przeszło mi to ale nie wiem co Ty masz. U mnie było to bardzo uciążliwe wcześniej.

Awatar użytkownika
Diagnostyka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2014, 15:20

Re: Zawroty głowy

09 lis 2015, 22:01

Poza zwykłą morfologią krwi, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, należy wykonać badania biochemiczne (poziom cholesterolu i glukozy), a także badania przeciwciał charakterystycznych dla różnych chorób metabolicznych, którym często towarzyszą zawroty głowy. Natomiast kolejnym etapem diagnozy może być badanie za pomocą tomografu lub rezonansu magnetycznego.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Zawroty głowy

09 lis 2015, 23:55

Widzę fachową odpowiedź. Tak to już jest. Należy szukać przyczyny, a nie leczyć skutki.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Zawroty głowy

17 lis 2015, 15:06

Też widzę, ze w końcu udało mi sie trafić na konkret.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość