emma100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2014, 19:10

Re: ząbkowanie a kupka

01 mar 2015, 13:45

in_wii Fajny avek :-D
Mojej siostry dziecko jak ząbkowalo to caly czas kupka była luźna i w dodatku zielona

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: ząbkowanie a kupka

30 cze 2015, 23:51

U nas była gorączka i też luźny stolec. Do tego ciągle płakała i marudziła. Dopiero po virbucolu lepiej było i tak z nami został. Dobry jest też na kolki i wyciszenie dziecka. W składzie natura, czopki łatwo się aplikuje i szybko działają. Tu sobie zresztą możecie poczytać, a do tego sporo fajnych rad mają http://www.spokojdziecka.pl/?utm_source ... ign=Social.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: ząbkowanie a kupka

01 lip 2015, 23:17

Ja o nim czytałam gdzieś, ale nie próbowaliśmy. To jest na receptę czy bez?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: ząbkowanie a kupka

09 lip 2015, 10:09

Viburcol dostępny jest bez recepty i możesz go stosować od 3 miesiąca w górę, nawet u dzieci powyżej 12 roku życia. Warto go mieć w apteczce z uwagi na dość szerokie spectrum działania i skuteczność. Do tego ma optymalny skład, który pomaga, nie obciążając organizmu. :)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: ząbkowanie a kupka

21 sie 2015, 16:54

Ja chyba też wypróbuję, bo czasem ręce opadają jak się mała rozszlocha... A to wyciszanie to nie są żadne ogłupiacze? Jesteś pewna, że to bezpieczne?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: ząbkowanie a kupka

24 sie 2015, 12:03

Viburcol jest całkowicie bezpieczny kochana. W składzie znajdziesz same naturalne składniki takie jak rumianek, babka zwyczajna, pokrzyk czy sasanka łąkowa. Nie musisz się obawiać o żadną ogłupiającą chemię. Nie podałabym zresztą swojemu dziecku czegoś, czego sama nie jestem pewna. :)

Marciula87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 wrz 2015, 20:52

Re: ząbkowanie a kupka

02 wrz 2015, 20:58

Moja córa na szczęście przeszła ząbkowanie i tylko dwa razy miała biegunkę ale szybko ustąpiło :-)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: ząbkowanie a kupka

21 wrz 2015, 11:38

No to miałyście dużo szczęścia. Ale wiesz, zostaw sobie w pamięci ten viburcol. U nas sprawdza się nawet u starszej córy, jak coś się dzieje. To lek, który rośnie razem z dzieckiem i spokojnie nawet nastolatkowi podać możesz.

alinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2015, 15:06

Re: ząbkowanie a kupka

23 paź 2015, 15:52

ponoć preparat Camilia jest też dobry, same naturalne składniki bez lidokainy. dziewczyny w necie go chwalą. Można poczytać tutaj: http://radosnezabkowanie.pl/. Jak córeczka zacznie ząbkować to mam zamiar wypróbować, ciekawe czy będzie działał.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: ząbkowanie a kupka

26 paź 2015, 11:46

Drogie Mamy !
Moj synek ma straszne problemy z ząbkowaniem, wszystkie dostępne na naszym rynku maści i leki już wyprobowalam. Znalazłam gdzieś, że jest jakaś angielska maść, która podobno jest rewelacyjna. Co o tym sądzicie ? Bo skoro nie ma jej w Polsce to zapewne ma jakieś zabronione u nas substancje ? czy jest jakas firma kurierska, która mogłaby mi przewieźć tą maść ? Znalazłam jakąś firmę, która przewozi paczki do Polski http://www.angliapolska.pl. Pomóżcie mi, bo im szybciej to zamówie tym większą szanse mam na przespaną noc.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości