Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

21 paź 2015, 21:34

Od niedawna zaczęłam zajmować się szyciem ubranek dla dzieci.
Póki co szyję mało i głównie eksperymentuję czy w ogóle będzie jakiekolwiek zainteresowanie moimi rzeczami. Niektóre rzeczy udaje mi się sprzedawać na bieżąco, od razu po uszyciu i wystawieniu na różnych portalach.
Ciągle tylko zastanawiam się nad najlepszą opcją wysyłki tych rzeczy. Jeśli ktoś jest z mojego miasta to oczywiście preferuję odbiór osobisty. Ale co z wysyłką gdzieś dalej?
Jak myślicie co będzie najlepsze na tym etapie sprzedaży, dogadanie się z jakimś kurierem, poczta czy może paczkomaty?

Awatar użytkownika
domatorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2015, 16:12

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

21 paź 2015, 22:02

Powaznie takie problemy ? Poczta, kurier, paczkomaty tyle opcji ze chyba nie ma problemu w wysylka :)

michakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2015, 12:33

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

22 paź 2015, 11:11

Proponuję jeździć po Polsce i je dostarczać do rąk własnych :P Mało masz opcji?

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

22 paź 2015, 21:40

Poczta, kurier, paczkomaty tyle opcji ze chyba nie ma problemu w wysylka :)
Te opcje to ja sama wymieniłam, więc po co po mnie powtarzasz jak papuga? Chyba o to właśnie pytam która z tych opcji na tym etapie będzie najlepsza, najtańsza, najbardziej opłacalna. Nie wysyłałam nic do tej pory w większej ilości więc pytam tych co się orientują w temacie. Skoro nie należysz do tych osób to proszę nie wypowiadaj się w tym wątku.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

24 paź 2015, 22:48

Jak dla mnie opcja z kurierem jest najbardziej odpowiednia. Paczkomaty nie są jeszcze wszędzie dostępne, więc nie każdy będzie mógł skorzystać z tej opcji wysyłki kupionych ciuszków :-| Poza tym ja np jestem dość wygodna w tej kwestii i wolałabym żeby kurier mi przyniósł przesyłkę do domu. Nie chciałoby mi się gdzieś latać i jej odbierać :ico_haha_02: Popatrz sobie na oferty tak zwanych tanich kurierów. Oni cenowo są najbardziej korzystni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

25 paź 2015, 13:08

Zgadzam się z Jowitą. Kurier w tym przypadku będzie wygodny i dla klienta i dla Ciebie, ponieważ zabierze paczki bezpośrednio od Ciebie z domu.
Sprawdź sobie portal Wysyłaj Taniej. Ja sama jak mam coś do wysłania to z nich korzystam, bo mają niskie ceny jak na kuriera.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

26 paź 2015, 13:45

Sprawdziłam cennik tego wysyłaj taniej i faktycznie jak na kuriera nie mają wcale drogo.
A możesz mi napisać Nickol jak wygląda załatwianie tych wszystkich formalności z nimi?
Rozumiem, że muszę podpisać z nimi jakąś umowę?

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

26 paź 2015, 16:00

Jak już będziesz wysyłała dużo paczek to najlepiej podpisać jakąś umowę, bo wtedy pewnie możesz liczyć na jakieś zniżki :ico_oczko: Ale póki co umowa nie jest Ci potrzebna. Ja tak jak pisałam, wysyłałam już za ich pośrednictwem kilka pojedynczych paczek i nic nie musiałam podpisywać.
Wypełniasz tylko formularz na ich stronie, podajesz adresy, wymiary paczki, płacisz przez neta przelewem i czekasz na kuriera. Nic skomplikowanego.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

27 paź 2015, 12:02

Faktycznie brzmi prosto, więc dzięki za dokładne informacje. Spróbuję przesłać jedną paczkę na próbę i zobaczę sobie jak to działa, jak szybko dochodzą paczki do klienta itd.

nietadek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2015, 12:34

Re: Jak wysyłać sprzedane ciuszki?

27 paź 2015, 13:28

Ja polecam paczkomat. U mnie zawsze się sprawdza :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość