Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Atrakcje nad morzem

21 lut 2015, 10:04

Dla mnie polskie morze jest zawsze za zimne. Latem również. O zimie raczej nie będę tutaj wspominała...
W zeszłym roku zwiedziliśmy pomorskie i bardzo mi się jednak podobało. W morzu się nie wykąpałam ponieważ skupiliśmy się na odkrywaniu nowych zabytków, których jest tam dość sporo. Na stronie:
http://pieknepomorskie.pl/ - możecie sobie na przykład przeczytać jakie są warte do odwiedzenia miejsca w okolicy.
Podobało mi się w parku egzotycznym w Tuchlinie. Pierwszy raz w życiu widziałam tak dobrze oswojone ary.

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Atrakcje nad morzem

25 wrz 2015, 16:25

Na pewno warto odweidzić fokarium i oceanarium w Gdyni. To świetne atrakcje nie tylko dla dzieci, dorosłym również dają mnóstwo frajdy :D

vinger
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2015, 21:08

Re: Atrakcje nad morzem

19 paź 2015, 22:44

Najpiękniejsze atrakcje nadmorskie to dla mnie wschody i zachody słońca na plaży. Nie da się tego porównać z niczym innym. Wschód i zachód słońca na plaży wygląda pięknie każdą porą roku. Lubię nadmorskie powietrze. Najczęściej wybieram się nad morze już po sezonie, bo nie przepadam za nadmiernym tłokiem. Przyjemniej jest zacząć dzień spacerem po plaży z bliską osobą i w taki sam sposób zakończyć dzień. Często korzystam z nadmorskich kurortów i spa.

deffisor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2015, 13:32

Re: Atrakcje nad morzem

28 paź 2015, 11:13

Osobiście za morzem nie przepadam, ale luby już tak, więc chcąc, nie chcąc, musimy się raz do roku wybrać. Kompromis z tego takie, że nie plackujemy na plaży, tylko spacerujemy, zwiedzamy, oglądamy. Nigdy nie jeździmy dwa razy do tej samej miejscowości. Wschody i zachody słońca są ładne, ale wolę te w górach. ;)

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Atrakcje nad morzem

28 paź 2015, 14:40

Jeżeli ktoś oprócz morza chce pozwiedzać okolice Kaszub polecam Wejherowo, a tam Kalwaria Wejherowska, Filharmonia Kaszubska czy Szlak Nut Kaszubskich. www.wejherowo.pl

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Atrakcje nad morzem

30 paź 2015, 13:22

Dla mnie polskie morze jest zawsze za zimne. Latem również. O zimie raczej nie będę tutaj wspominała...
W zeszłym roku zwiedziliśmy pomorskie i bardzo mi się jednak podobało. W morzu się nie wykąpałam ponieważ skupiliśmy się na odkrywaniu nowych zabytków, których jest tam dość sporo. Na stronie:
http://pieknepomorskie.pl/ - możecie sobie na przykład przeczytać jakie są warte do odwiedzenia miejsca w okolicy.
Podobało mi się w parku egzotycznym w Tuchlinie. Pierwszy raz w życiu widziałam tak dobrze oswojone ary.

Ja w tym roku spędze sylwestra nad morzem!

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Atrakcje nad morzem

01 gru 2015, 11:17

Sylwester w Gdańsku to bardzo dobry pomysł :) Byłam w zeszłym roku , spędziłam go na rynku oraz bardzo mi sie podobało. Fajerwerki są niesamowite. W tym roku pewnie znowu będziemy chcieli pojechać ale jeszcze musimy się zgadać ze znajomymi ( bardzo fajnie byłoby się wybrać tą samą paczka jaką bawiliśmy się własnie rok temu).

Jakby ktoś z Was planował wyjazd do Gdańska to proponuje zajrzec sobie na stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

Mają tam spory wybór apartamentów do wynajęcia i może się okazać.ze wynajęcie mieszkania jest tańsze niż hotel.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Atrakcje nad morzem

23 gru 2015, 11:29

ja uważam, ze Gdańsk jest piękny :) i Kaszuby uwielbiam! jest co oglądać i zwiedzać nad morzem :)
Ja z Kaszub polecam Wejherowo. Jest tu dużo zabytków i atrakcji, np. Szlak Nut Kaszubskich, zabytkowe kościoły, trasy rowerowe i nordic walking czy Kalwaria Wejherowska. www.wejherowo.pl

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość