Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Sushi !!

08 wrz 2015, 13:15

A znacie może jakieś dobre restauracje w Warszawie? Wybrałabym się na sushi ale nie wiem za bardzo gdzie ;)
Jest ich wiele. Sama jednak od wielu lat najczęściej jadam w jednej. Konkretnie w Besuto ( tutaj jest ich strona: http://www.besuto.pl/ ). Obecnie maja lokal na Nowym Świecie ale jadłam u nich jeszcze kiedy mieścili się w pawilonach. Sushi nie jest drogia a zawsze rybka jest świeża. Wszystko jest tak ładnie podane ,że aż szkoda to jeść. Możesz tam jeszcze spróbować nie tylko sushi ale iinnych potraw kuchni japońskiej. Powiem Ci,ze równiez smaczne. Szczególnie zupy oraz krewetki w tempurze.

jasminka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2015, 14:14

Re: Sushi !!

01 lis 2015, 14:54

Niestety nie mogę pomóc. Nie lubię sushi.

Awatar użytkownika
Alicja88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:20

Re: Sushi !!

13 lip 2016, 13:43

ja uwielbiam takie domowe

Awatar użytkownika
xados
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2016, 14:38

Re: Sushi !!

15 lip 2016, 09:57

Sushi gości w moim menu przynajmniej dwa razy w tygodniu! Uwielbiam sushi, jest lekkie, zdrowe przepyszne. Idealnie moje smaki. Jeszcze jak potrafi się je odpowiednio przyrządzić samemu to jest świetnie. Ja dopiero się uczę robić sushi, ale na całe szczęście, mam swoją ulubioną restauracje, gdzie jestem już stałym klientem, dzięki czemu płacę na prawdę śmieszne pieniądze :D

klusora
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2016, 11:40

Re: Sushi !!

20 lip 2016, 12:24

Lubię, ale jako przekąskę. Najeść sie sushi....? Ja nie potrafię :D
___________________________________________
acai verde
slabire rapida

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość