layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Łazienka

15 paź 2015, 09:05

U mnie też halogeny. Prosto ale elegancko.

Awatar użytkownika
miotk25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2015, 21:13

Re: Łazienka

28 paź 2015, 21:13

właśnie się zastanawiam nad oświetleniem do mojej łazienki, to bardzo trudny temat, gdyż wybrałam płytki ceramiczne Antico, w klasycznym stylu, urządzenie tej łazienki to wyzwanie http://ibudujemy.pl/plytki-ceramiczne/c ... -arke.html

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Łazienka

30 paź 2015, 20:32

Dziewczyny, widziałyście gdzieś na żywo umywalkę z kamienia, coś w ty, stylu http://marmurowe.pl/blaty-umywalki-scho ... anite.html?
Niestety na żywo nie, ale wydaje mi się, że może to stanowić naprawdę oryginalny element wyposażenia łazienki :)

beatabeatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 wrz 2015, 09:54

Re: Łazienka

02 lis 2015, 14:54

łazienka wydaje mi się zawsze największym wyzwaniem w blokach. Niekiedy trafia się na takie klitki w mieszkaniach, że aż niewiadomo czy poza wc da się jeszcze coś wstawić :/ ja się załamałam jak odnawiałam łazienkę w naszym nowym mieszkaniu (z rynku wtórnego). Chciałam tyle rzeczy mieć w łazience, skończyło się na prysznicu, pralce, umywalce i wc… na szczęście faza zrobiła nam na zamówienie prysznic niewielkich rozmiarów, całkiem wygodny, bo ten co stał wcześniej to zajmowal o wiele więcej miejsca…

Tosia01
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 28 paź 2015, 11:11

Re: Łazienka

02 lis 2015, 22:21

Moja łazienka ani trochę nie przypomina łazienki moich marzeń. Jest długa i bardzo wąska, szykuję się do remontu ale najpierw szukam inspiracji jak wygospodarować więcej miejsca w tak małym pomieszczeniu. Oto artykuł który mnie zafascynował http://modaija.pl/w-twojej-lazience-wci ... -eksperci/

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Łazienka

09 lis 2015, 23:52

Ja nie lubię fioletu, ale te płytki prezentują się całkiem dobrze. Wydaje mi się, że Paradyz ma dobrej jakości kafelki.

mpod
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:25

Re: Łazienka

10 lis 2015, 15:33

Fioletowe płytki - bardzo oryginalny pomysł. Myślę, że głęboki fiolet to świetny pomysł do łazienki.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Łazienka

12 lis 2015, 10:56

Ja bardzo ciekawe kabiny i brodziki widziałam w casto sama potrzebuję zrobić remont bo niestety ale duża wanna nie jest zbyt ekonomiczna - strasznie dużo wody idzie codziennie na trzy kąpiele i wolę już zainwestować w jakąś fajną kabinę prysznicową :) do tej pory miałam takie z głębokim brodzikiem, bo dzieci były małe, ale teraz wygodniej będzie zrobić odpływ w podłodze lub kupić coś płaskiego :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2016, 13:02 przez ossi, łącznie zmieniany 1 raz.

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Łazienka

13 gru 2015, 20:54

Dużo zdjęć z aranżacjami łazienek jest na stronie Tubądzin. Przeglądałam ostatnio ich kolekcje płytek, widziałam też wystawę w sklepie. Mają wysokiej jakości produkty i w modnych kolorach i wzornictwie. Za kilka miesięcy planuję zrobić remont łazienki, podoba mi się kilka kolekcji i jeszcze nie wiem którą wybiorę ale raczej będą to jasne kolory.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Łazienka

31 sty 2016, 12:25

mi sie marzy takie lustro z podświetleniem bo nie mogę sobie zrobić dobrego makijażu we własnej łazience :( ale trudno cokolwiek takiego znaleźć dlatego chce kupić ładne lustro w ramie np takie jak tu mają http://www.brw.com.pl/dekoracje/lustra/ i do tego zrobić tasmą ledową dobre oświetlenie :) zawsze to jakiś pomysł a ja bede mogła się pomalować w spokoju :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość