Karolajn28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2015, 14:52

Re: wypadające włosy

13 wrz 2015, 15:07

Moja znajoma używa odżywki Jantar, z wyciągiem z bursztynu i jest zadowolona z efektów. Sama też muszę spróbować bo moich włosów niedługo mi zabraknie

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: wypadające włosy

14 wrz 2015, 10:00

Ja także słyszałam o tej odzywce Jantar z dodatkiem bursztynu,podobno jest skuteczna,a do tego również nie droga. Ktoś może ją stosuje i potwierdzi czy warto?

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: wypadające włosy

16 wrz 2015, 16:39

.


Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair .

Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki włosów w Krakowie.

Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/

Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne.

Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: wypadające włosy

16 wrz 2015, 16:42

.



Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

07 paź 2015, 13:19

Są co prawda specjalne szpony,kosmetyki które maja zapobiegać wypadaniu włosów,ale nie wiem co sądzić tak do końca o ich skuteczności. Może lepiej na początek odwiedzić dermatologa i dowiedzieć się co jest tego przyczyną,a dopiero potem szukać rozwiązania.

zakista
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2015, 22:43

Re: wypadające włosy

15 paź 2015, 23:04

.



Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/
Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

kasojan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2015, 22:46

Re: wypadające włosy

16 lis 2015, 17:24

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: wypadające włosy

17 lis 2015, 12:07

no cena rzeczywiscie git :D

kachna11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2015, 09:17

Re: wypadające włosy

19 lis 2015, 20:07

Witam, do niedawna miałam poważny problem z wypadaniem włosów ale dałam im radę. Nie faszerowałam się żadną chemią tylko naturalnymi sposobami np. nasieniem kozieradka zaparzałam jedną łyżeczkę w szklance wody po wystygnięciu wcierałam ja w skórę głowy, i tak samo postępowałam z nasieniem skrzypu takie kurację robiłam na przemian przez tydzień czasu a cała kuracja trwałą dwa miesiące. Oba produkty zakupowałam z aptece za parę złotych. Z czystym sumieniem mogę wam to polecić ponieważ mi to pomogło. Pozdrawiam

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: wypadające włosy

19 lis 2015, 22:07

U mnie najlepiej sprawdza się płukanka z pokrzywy i maska z siemienia lnianego. Włosy znacznie się poprawiły.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość