aciula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:16

Re: wypadające włosy

20 lis 2015, 14:50

U mnie najlepiej sprawdza się płukanka z pokrzywy i maska z siemienia lnianego. Włosy znacznie się poprawiły.
A jak czesto stosujesz? Obie na raz czy na przemian? Ja mam długie i grube włosy ale wyłażą mi strasznie :/

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: wypadające włosy

20 lis 2015, 20:12

a gdzie farbujesz wlosy? w domowym zaciszu czy w salonie fryzjerskim?? moze uzywasz zlej farby?

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: wypadające włosy

25 lis 2015, 15:00

Ja stosuje szampon z rzepy i widze poprawe

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: wypadające włosy

19 gru 2015, 21:23

Mnie przestały wypadać włosy po tym jak piłam od wiosny do jesieni sok z pokrzywy a kiedyś to mi wypadały garściami.

Awatar użytkownika
marta7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:11

Re: wypadające włosy

21 gru 2015, 12:02

a ja polecam szampon z czarnej rzepy, pomaga

Awatar użytkownika
Pokrzepol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2015, 14:04

Re: wypadające włosy

28 gru 2015, 16:15

Polecam płyn przeciw wypadaniu włosów Pokrzepol, którego skład oparty jest na, bogatym w krzem, wyciągu ze skrzypu polnego, który uelastycznia i wzmacnia strukturę włosa. Uzupełniony jest o wyciąg z rozmarynu lekarskiego (stymuluje wzrost cebulek), brzozy (działa przeciwzapalnie), a także z pokrzywy (wzmacnia cebulki włosów).

http://sklep.profarm.com.pl/pokrzepol.html
Obrazek

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

11 sty 2016, 11:45

Wszystko fajnie,tylko teraz pytanie czy taki płyn faktycznie pomoże na wypadnie włosów,czy też efekt będzie znikomy i krótkotrwały. Przyczyna tkwi w złych kosmetykach do ich pielęgnacji oraz naszej diecie,trybu życia jaki mamy.

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: wypadające włosy

16 sty 2016, 13:17

.



Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair .

Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/

Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach.

Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
milena26
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:24

Re: wypadające włosy

30 maja 2016, 14:05

Też miałam problem z wypadającymi włosami, mam gęste i długie włosy i był taki czas, kiedy wypadały mi garściami.. Nawet zrobiłam badania, ale wyniki miałam bardzo dobre, więc sama nie wiem co było powodem, ale odkąd zaczęłam przyjmować suplement diety Doppelherz aktiv Na włosy i skórę Regeneracja to widzę poprawę :-). Zadaniem preparatu jest intensywna regeneracja skóry i włosów, w jego składzie znajduje się kolagen, krzem, biotyna, bromelaina, CLA oraz L‑karnityna. Gdybyście potrzebowali więcej informacji na temat tego suplementu, to odsyłam na stronę internetową Doppelherz - http://www.doppelherz.pl/produkty/wszys ... racja.html :-)

ictb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2016, 00:15

Re: wypadające włosy

02 lip 2016, 19:08

Miałem problem z łysieniem ponad dwa lata temu. Testowałem masę różnych środków. Teraz mogę powiedzieć, że część z nich to kompletna bzdura.. a część rzeczywiście działa ...zahamuj łysienie

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość